Yusuf İpek'in sinirlerini sınamak

Daha önce bir forum geçmişim yok. Yeni yeni öğreniyorum. Foruma da arada girebiliyorum ve her girdiğimde bir şeyler soruyorum ve yardım edebildiğim ölçüde topluluğa yardım etmeye çalışıyorum. Her neyse ne zaman açsam forumu Yusuf adminim şunu şöyle yapmalıydın niye bunu böyle yaptın diye yazmış oluyor. Adam benim yüzüme sinir stres sahibi oldu.

Bana da öyle oluyor :slight_smile: ama çoğunlukla telefonda takıldığım için gözden kaçıyor. Biraz anlıyorum seni. Benim de çol geçmişim nereden baksan 1-2 yıllık.

Kimseye sinir olduğum yok. :slight_smile: Foruma zaten 1 soru sorup bir daha uğramayan arkadaşların kuralları ve nasıl forumun düzgün kullanılacağını öğrenmesi gibi bir beklentim yok ama sizin gibi sürekli kullanan arkadaşların nasıl daha efektif kullanabileceğini anlatmak için arada uyarı atıyorum yaptığınız şeylere ve emin ol sadece sen değilsin birçok kişiye atıyorum. Eğer ki attığım halde defalarca aynısını tekrar yapmıyorsanız sinir olmuyorum merak etmeyin. Bilmemeniz normal, öğrenmek güzel olanı.

5 Likes

Benim gibi çabuk alev alan kişilere önerin var mı?

Hatta benimde uyari yemisligim cok var. Zamanla ogreniyoruz iste. :slight_smile:

1 Like

Hayatını yavaşlat, gereksiz şeyleri çıkar. Arada günlük tut, meditasyon yap falan filan :smile:

1 Like

Hayatım yeterince sıkıcı hocam. Herkese açık bir şekilde oradan yazıyorum. Gereksiz şeyleri çıkardım ama eskiden yaptığım mesleğe geri döndüğüm için, yine alev alma korkum var. Meditasyon yapmak fena fikir değil hocam.