YouTube shorts kapatma

Tiktok ve instagram kullanmıyorum diye kendimi iyi hissediyordum taa ki YouTube shorts bölümü açılana kadar, yok mudur YouTube shortsu Androidde kapatmanın kesin bir yolu.

revanced manager ile youtube’u özelleştirebilirsin. içerisinde 65 civarında özel patch barındırıyor ve buna shortslarıda kapatmak dahil. öncelikle Revanced Manager uygulamasını indir. uygulama seçme bölümü gelecek. sadece youtube için değil bir çok uygulama için patch desteği sunuyor. youtube’u bul. önerilen youtube sürümünü kur. (apk mirror gibi sitelerde belirli sürümler bulunabiliyor. güncel olarak 18.45.43 sürümü öneriliyor, indirdikten sonra gene revanced manager’a gir uygulamayı seç ve yamala. ardından tekrar youtube’a girdiğin zaman yamalanmış olduğunu göreceksin, bir çok ayar var gerisini bundan sonra halledebilirsin.
cihazında gapps (google servisleri) varsa “normal” kurulumu seç, patch işlemi bittikten sonra bunu soracaktır zaten

2 Likes

Android için NewPipe yı tavsiye ederim. Hem açık kaynak kodlu, hem de shorts ve reklamsız diye biliyorum.

2 Likes

Evet ama çok pratik değil kullanımı en son 1 sene önce kullanmıştım

Çok sağol yaptım kral.

2 Likes

Hocam ReVanced ile kendim patchlediğim YouTube apk’sında sürekli kullandığım Gmail ile oturum açarsam birşey olur mu? Birde verdiğiniz sürümde patch bulunmadı başka bildiğiniz bir sürüm var mı?

ben şuan attığım linkteki versiyonu kullanıyorum totalde 63 patch mevcuttu. güncelleme geldiyse revanced managerdan önerilen youtube versiyonunu deneyebilirsin. ben de zaten hali hazırda kullandığım mail ile giriş yapmıştım, youtube gene youtube çünkü, sadece ek özellikler sağlıyor

image

Teşekkürler. Maalesef Arm7 cihazları desteklemediği için hata alıyorum. Bende Hazır yükledim