Youtube kanal─▒ sadece ismini kurtarma

Youtube hesab─▒m─▒ sildim ama google hsab─▒n─▒ silmedim. ┼×imdi tekrar bir kanal a├žmak istiyorum eski isimimle. Ne zaman bo┼ča ge├žer

Ayn─▒ kanal─▒ ayn─▒ isimle tekrar a├žmak ister misiniz? Hesab─▒ sildikten sonra 3 haftadan daha uzun bir s├╝re ge├žti mi? E─čer ge├žmediyse bir y├Ântem varm─▒┼č. Kanal─▒ bu ┼čekilde kurtar─▒p videolar─▒ (e─čer varsa) silip, gerekli de─či┼čiklikleri yap─▒p devam etmeniz m├╝mk├╝n.

1 Like

Ge├žmedi bir ka├ž g├╝n kald─▒. Google hesab─▒n─▒ silmedim sadece gmail i silip ba┼čka e mail ba─člad─▒m sorun olur mu.

Okudu─čum kadar─▒yla https://myaccount.google.com/brandaccounts?pli=1 adresine gitti─činiz zaman orada brand accounts sekmesi kar┼č─▒n─▒za ├ž─▒kacakm─▒┼č. Ondan sonra deleted account ve daha sonras─▒nda restore account ┼čeklinde devam ederseniz YouTube hesab─▒ ayn─▒ ┼čekilde geri gelecek. Kendim deneyemiyorum maalesef bilgisayar─▒m ┼ču an ├žal─▒┼čm─▒yor. Ama kaynak siteden ilgili g├Ârsellere g├Âz atabilirsiniz
Kaynak: Tutorialspoint Websitesi

1 Like

silinmi┼č hesaplar─▒n─▒z yok diyor.

Bir gmail hesab─▒n─▒z─▒ kald─▒r─▒p bir ba┼čka hesap ekledim demi┼čtiniz. Her iki hesab─▒n─▒zda da kontrol edebilir misiniz? E─čer her ikisinde de g├Âr├╝nm├╝yor ise geri alma s├╝resi ge├žmi┼č olabilir.

Sorunuzun ikincisi k─▒sm─▒yla ilgili olarak kanal ad─▒n─▒z ne zaman bo┼ča d├╝┼čer bu konuda maalesef bilgim yok :person_shrugging:

1 Like

ba┼čka hesap yok ├Âncekinin e postas─▒n─▒ de─či┼čtirdim

Kanal ad─▒n─▒ istedi─čin gibi yapabilirsin. ┼×u an Yusuf ─░pek ad─▒nda kanal a├žabilirsin mesela ama kanal─▒n kullan─▒c─▒ ad─▒ ├Ânceden al─▒nm─▒┼čsa onu alam─▒yorsun.

1 Like

ben herkese a├ž─▒k kullan─▒c─▒ ad─▒ndan bahsediyorum
@ cannnAvar mesela al─▒nm─▒yor. Ki hesap ├Âyle bir kanal yok g├Âz├╝k├╝yor