Yeni Karanlık Tema Hakkında Düşünceleriniz

Karnalık temayı değiştirdik dostlar. Kötü veya iyi düşüncelerinizi bekliyorum. Özellikle sıkıntılı olduğunu düşündüğünüz bir renk vs varsa lütfen bildirin. :slight_smile:

1 Like

Yeni tema çok hoş olmuş. Ben çok beğendim.

Gece Mavisi Güzel Olmuş, Böyle Kalsın.

İlk başta direkt sipsiyah idi göz kanatıyordu. Şuan daha hoş daha güzel nir teması var.

gri ve siyah arası tema var mı yada biz tema seçebiliyor muyuz kendi kişisel zevkimize göre özelleştirme imkanı var mı ?

https://btt.community/u/KULLANICIADINIZ/preferences/interface sekmesinden istediğini aydınlık ve karanlık temayı ister aynı ister ayrı ayrı seçebilirsiniz.

1 Like

Şuan bakamıyorum vaktim yok ama ayarlardaki temalar kısmındaki farklı temalar seçili ikende dark mod sabit mi yani tek çeşit dark mod mu var?

image

Açık Tema Seçenekleri :point_up_2:

image

Karanlık Tema Seçenekleri :point_up_2:

Dostlar sanki göz yoruyor ya. Bir süre kullanıp da benle aynı şeyi deneyimleyen var mı?

ben bir süre kullanmadan önce göz yorduğunu deneyimledim. maalesef karanlık bir tema değil. şu anda dark reader ile kullanıyorum forumu.

@yusufipek şuanki(saat 16.30) black theme gayet güzel.

Temayı sildiniz ya, ben beğeniyordum.

Pastel renkler denenebilir. Bu site yardımcı olabilir. Ya da bu site.

Bir tek bu temada logo tam gözükmüyor.

Uyumlulukta sorun yoktu fazla göz alıyor ve yoruyordu. Açıkçası özgün renk taması tasarlasak güzel olacak ama göz yormayan bir şeyler yapmak zor galiba.

Renk Paleti 1-
#AEDFF7
#E3F6FE
#FFFFFF
2-
#8BC34A
#C5E1A5
#F9F9F9
3-
#FFA726
#FFE0B2
#FAF3E0
Pastel renkler candır :slight_smile:
3 palette pastel renkler bulunuyor gri tonlarını metin için düşündüm(Sonda ki tek sayıdan oluşanlar). Geri kalan renkler ana sayfaya, chat ve başlıklar için uyumlu olabilir. Sana kalmış.

Bu renkleri çalsam sorun olur mu?

Dilediğin gibi kullanabilirsin. :gift:

Seçeneklerde varsayılan olarak kalmasa da isteğe bağlı seçebilsek güzel olmaz mıydı?

Hocam sitede kendi temamızı yapabilmenin yolu varmı?