Yapay zekalar varken olunacak en iyi meslek

Yapay zekalar art─▒k kodlama,yazarl─▒k hatta ameliyat vb. ┼čeyleri yapabiliyor. Ba┼čta iyi gibi g├Âz├╝ksede bizler? Bizler ne olucaz?

2 Likes

bir arkada┼č─▒m yt izlerken kulak misafiri olmu┼čtum hangi kanal oldu─čunu hat─▒rlam─▒yorum. S─▒rf diploma i├žin s─▒radan bir ├╝niversitedeki i┼če yaramaz bir b├Âl├╝mden mezun olup i┼čsizler ordusuna kat─▒laca─č─▒na elektrik, su tesitat─▒ vb bir i┼čte uzmanla┼č─▒rsan daha fazla kazan─▒rs─▒n─▒zd─▒ konusuÔÇŽ

├žift├ži ol kendi ekme─čini kendin ├╝ret

1 Like

─░yi oldu─čun yapmay─▒ sevdi─čin ┼čeyin ├╝st├╝ne git. Zaten d├╝nya de─či┼čse de sen yapmay─▒ sevdi─čin alan─▒n ├╝st├╝ne gittik├že, bir uzman olduk├ža para derdin olmaz.

3 Likes

├ço─ču konuda bizden daha bilgili daha h─▒zl─▒,hadi bunu ge├žtim internetteki verilere sahip.Nas─▒l yapay zekadan daha ucuza daha iyi i┼č yap─▒caz ki? Ben mi anlam─▒yorum yoksa hakl─▒m─▒y─▒m bilmem ama en az─▒ndan benim i├žim rahat de─čil.

Yapay zeka ve bili┼čim teknolojisi ├žok ilerlese de. Hala g├╝n├╝m├╝zde mesle─čimizi elim─░zden alacak kadar ileri bir d├╝zeyde de─čiller. Sen sevdi─čin alanda bir ├╝niversite oku. Zaten ├╝niversitede hayata dair ne yapmak istedi─čin belli olmaya ba┼člayacakt─▒r. Yava┼č yava┼č ilerler zaten hayat. Tezcanl─▒l─▒─ča gelmez ya┼čamak. Onun i├žin sen sevdi─čin bir alan bul ve ona sar─▒l derim ben.

Zaten ├žo─ču ki┼činin i├ži rahat de─čil o y├╝zden b├Âyle sorular do─čuyor. Ama iyi taraf─▒ndan bak yapay zeka yeme─čimizi, suyumuzu vericek arkam─▒za yaslan─▒caz xD ─░yi niyetli olmas─▒ yeterli. ├çok ince i┼č├žilik isteyen i┼čler i├žin biz de─čil bizim ├žocuklar endi┼čelensin