Wine ClearView RC Java hatas─▒

ClearView RC U├žu┼č Sim├╝lat├Âr├╝ kurulum exe siyle beraber lutriste kurdum (windows 7 ve windows 10 se├ženeklerini denedim lutriste) java hatas─▒ veriyor. ubuntu kullan─▒yorum

Bu ald─▒─č─▒n bir hata de─čil arg├╝manlar─▒ yanl─▒┼č girdi─čini g├Âsteriyor. Oyun k├╝├ž├╝k oldu─ču i├žin indirip denedim, clearview.cmd dosyas─▒na g├Âre arg├╝manlara ┼čunu girmen gerekiyor:

start bin\jre\bin\javaw.exe  -DsImage=-2 -DmImage=-1 -Djava.library.path=".\bin" -classpath ;.\;.\bin\clearview.jar;.\bin\comm.jar;.\bin\jinput.jar;.\bin\jme-audio.jar;.\bin\jme-awt.jar;.\bin\jme-editors.jar;.\bin\jme-effects.jar;.\bin\jme-font.jar;.\bin\jme-gamestates.jar;.\bin\jme-model.jar;.\bin\jme-scene.jar;.\bin\jme-terrain.jar;.\bin\jme-xml.jar;.\bin\jme.jar;.\bin\jme2Physics.jar;.\bin\joal.jar;.\bin\junit.jar;.\bin\log4j.jar;.\bin\lwjgl.jar;.\bin\lwjgl_util.jar;.\bin\lwjgl_util_applet.jar;.\bin\odejava-jni.jar;.\bin\registry.jar;.\bin\vecmath.jar;.\bin\xith3d.jar;.\bin\xith_utilities.jar -Xmx512m  -Xss2048k  com.clearview.ui.ClearView1

Bende bu sefer ba┼čka bir hata verdi. Normal ┼čartlar alt─▒nda java LinuxÔÇÖta native olarak ├žal─▒┼č─▒yor ve anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla bu oyun tamamen java ├╝zerine kurulu. Sistemine java y├╝kleyip yukar─▒daki komutlarla ├žal─▒┼čmas─▒ laz─▒m. E─čer WindowsÔÇÖa ├Âzel k├╝t├╝phane cart curt yoksa.

Bu similat├Âr├╝ linuxta ├žal─▒┼čt─▒rmakla alakal─▒ herhangi bir ┼čey de bulamad─▒m. Daha fazla ay─▒racak vaktim yok maalesef. Verdi─čim ipu├žlar─▒yla belki ├žal─▒┼čt─▒rabilirsin.

1 Like