Windows 11 görev çubuğu konumu ayarlamak için yardım

Merhabalar, Windows 11 de görev çubuğunu üst tarafta kullanmak istiyorum ama bu özelliği Windows 11 e koymamışlar. yıllardır üstte kullanıyordum alışkanlık. 3. parti program kullanmadan görev çubuğunu nasıl üste alabilirim?

1. parti yazılım kullanmadan yapılamıyor ise bunun için 2 tane yazılım buldum ama hangisi daha güvenilirdir bilmiyorum sizce hangisini kullanmalıyım? 1. yazılım: GitHub - valinet/ExplorerPatcher: This project aims to enhance the working environment on Windows 2. yazılım: https://www.startallback.com/

Windows 11 Pro
Sürüm: 23H2

Önceliğim yazılım kullanmadan yapmak.
Şimdiden Teşekkürler.

Merhaba, foruma hoş geldiniz. ExplorerPatcher artık çalışmıyor diye girdiler mevcut. Bilmiyorum halen çalışıyor mudur. Ama registry değiştirip üste alabilirsin diyenler de var. Başka bir PC’de denedim anladığım kadarıyla versiyonuna göre değişiyor. Daha güncel Win11’de olmadı ama nispeten eski kalanda oldu. Ben de deneyeyim dersen: Kaynakça StartallBack programı hakkında ise güncel bilgim yok. Sadece eskiden başlat tarzı windows menüsünü getirmek için kullanıyorduk. Belki hatırlarsınız Win8-8.1 civarlarında bir ara değiştirilmişti.

Teşekkürler, ilk bunu denedim ama çalışmadı.

Windows 11 Pro
Sürüm: 23H2

önerebileceğiniz başka yöntem veya yazılım var mı?