USB disk 繹nerisi

Yazma ve okuma oranlar覺 iyi ve fiyat覺 癟ok olmayan bir USB disk ar覺yorum. nerileriniz nedir?

https://www.akakce.com/usb-bellek/en-ucuz-sandisk-128-gb-cruzer-glide-sdcz600-128g-g35-fiyati,5935225.html

2 Likes

Sandisk 繹neririm. Ama sakin olaki, gidip GoSmart alma. :smile:

Sandiskin 64gbl覺k bir versiyonunu kullanm覺t覺m. Nedense yazma h覺z覺 belirli bir eikten sonra 癟ok hantalla覺yor.

Kioxia 繹nereririm bi bak覺n isterseniz 羹zmez.

Gayet makul fiyata type-c destekli usb. Kendim kullaniyorum. Bir sorununu gormedim 1 yildir.

1 Like

Kingston usb belleklere bak derim.

Marka olarak Kingston ve Kioxia iyidir.

ka癟 mb h覺z veriyor bu?

u ana kadar en memnun kald覺覺m ve ger癟ekten h覺zl覺 dediim USB bellek, SanDisk Ultra anahtarl覺覺mda 512GB versiyonu olmadan gezmiyorum. Her ihtiyac覺m覺 kar覺l覺yor.

Cevaplar覺 verirken hangi usb standart覺na sahip bir giriten hangi h覺z覺 ald覺klar覺n覺 s繹ylerlerse daha doru sonu癟lara ula覺r覺z. Bir癟ok inceleme videosunda ve yorumda ite ben ald覺m ben 癟ok ald覺m diye yorumlar g繹r羹yorum. Fakat as覺l sorulmas覺 gereken u: Usb 3.1 Gen 2 standart覺na sahip usb giriinden x MB/s h覺z ald覺m. Dosyalar 1GB l覺k 10 adet dosya idi gibisinden. 羹nk羹 bunun haricinden iin i癟ine IOPS deeri de giriyor. oklu ve par癟al覺 dosya aktarmak istediiniz zaman performas d羹m羹 gibi oluyor maalesef.

Bu konu son yan覺ttan 30 g羹n sonra otomatik olarak kapat覺ld覺. Yeni yan覺tlara art覺k izin verilmiyor.