Ubuntu kurulum sonras─▒ hata

Ventoyla 22.04.3 s├╝r├╝m├╝n├╝ gpt olarak kurdum. Kurulumda sorun ├ž─▒kmad─▒. Fakat kullan─▒c─▒ya girerken b├Âyle hata verdi. Kapat─▒p a├žmak isterken de b├Âyle kald─▒.

bir ka├ž kez a├ž kapa sonras─▒ d├╝zeldi fakat ne kadar g├╝venilir ne zamansa ans─▒z─▒n ├ž├Âkme durumu ya┼čarm─▒y─▒m

Neden Debian 12 var iken Ubuntu 22.04 kuruyorsunuz? :smiling_face_with_tear: Hem daha g├╝ncel hem daha stabil.

nerden ve nasil indire bilirim

Cihaz─▒n─▒n LinuxÔÇÖta d├╝zg├╝n ├žal─▒┼čmas─▒ gerekli.

Niye kernel panic verdi bilmiyorum. Hi├ž kar┼č─▒la┼čmad─▒─č─▒m bir hata. :smile: Muhtemelen kurulum esnas─▒nda bir sorun oldu.

Ya ne ├Ânerece─činiz size kalm─▒┼č dostlar ama siz bir da─č─▒t─▒m─▒ ├Âzellikle kullan─▒yorsunuz diye ├Ânermeniz bence iyi bir ┼čey de─čil. ├ľrnek: Heroic Games'de GTA5 G├Âr├╝nt├╝ Problemi - yusufipek taraf─▒ndan #2

Ben de Arch kullan─▒yorum diye Arch ├Ânermiyorum. Yeni ge├ženlere Linux MintÔÇÖi tavsiye ediyorum ┼čahsen.

1 Like

Yusuf sen daha ge├žen Ubuntu InstallerÔÇÖda bile hata almad─▒n m─▒? :smiling_face_with_tear: Daha i┼čletim sistemini kurmadan bir bismillah demeden bile hata al─▒yorsunÔÇŽ Gel gelelim yeni ba┼člayanlar i├žin en basit komut olan ÔÇťsudo apt updateÔÇŁ komutunda bile ASCII karakter setinden dolay─▒ ba┼č─▒nda ÔÇťLC_ALL=CÔÇŁ kullanmadan g├╝ncellemelerini bile alam─▒yorsun UbuntuÔÇÖda. Bana da bu hatalar─▒ bilip susmak iyi bir ┼čey gibi gelmiyor maalesefÔÇŽ Herkesin vakti bol de─čil her g├╝n farkl─▒ bir da─č─▒t─▒m denesin.

Merhabalar.B├╝y├╝k ihtimal d├╝zg├╝n kurulum s─▒ras─▒nda hatal─▒ bir ┼čey olmu┼č.Ayn─▒ sorunu manjaroda ya┼čam─▒┼čd─▒m.Yeniden kurmay─▒ deneyin

1 Like