Tuxi ile her aratmam "No result!" sonucunu veriyor

ekstra hata mesaj─▒ veya herhangi bir mesaj vermiyor.

D├ťZENLEME: github issues k─▒sm─▒ndaki user agent de─či┼čtirme b├Âl├╝m├╝n├╝ yapm─▒┼čt─▒m fakat ilk ba┼čta i┼člemedi san─▒r─▒m yeniden kapat─▒p tekrar denedim fakat gene olmam─▒┼čt─▒. tuxiÔÇÖnin help komutlar─▒na bakarken d├╝zeldi─čini fark ettim, neden sonradan d├╝zeldi anlam─▒┼č de─čilim.

k─▒saca, which tuxi yazarak tuxinin bulundu─ču klas├Âr├╝ sudo olarak nano ile a├žt─▒m (veya herhangi bir metin d├╝zenleyicisi) 886. sat─▒r─▒ ┼ču ┼čekilde de─či┼čtirdim

user_agent="Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) QtWebEngine/5.15.2 Chrome/87.0.4280.144 Safari/537.36"

Hocam konuyu a├žmadan ke┼čke bir github Issues baksayd─▒n─▒z en son a├ž─▒lm─▒┼č konuda ├ž├Âz├╝m├╝ mevcut

bakt─▒m zaten bende sorun ├ž├Âz├╝lmedi

Hocam konunuzda hi├ž bir a├ž─▒klama yok bakt─▒m bunu denedim falan da demediniz hangi ├ž├Âz├╝m├╝ denediniz forku mu indirdiniz user_agent m─▒ de─či┼čtirdiniz ?

evet fakat herhangi bir┼čey de─či┼čmedi, bilgisayar─▒ da yeniden ba┼člatm─▒┼čt─▒m h├ólen ayn─▒

Bu commentÔÇÖi deneyebilir misiniz. sistemi yeniden ba┼člatman─▒za gerek yok bu arada.

1 Like

deneyecektim bunu fakat c├╝mleden hi├ž bir┼čey anlamad─▒m a├ž─▒k├žas─▒.
ama tuxinin help komutlar─▒na bakarken d├╝zeldi─čini fark ettim. burada konu a├žmadan ├Ânce user agenti de─či┼čtirmi┼čtim asl─▒nda fakat sonradan m─▒ i┼čledi noldu anlamad─▒m. gene de te┼čekk├╝r ederim.