Telefonda hangi t羹r kulakl覺k tercih edersiniz?

Kablolumu kablosuzmu tercihiniz ve neden. Mi airdots 2 kullan覺yom degistirmek istiyorum onere bileceginiz 30 50 dollar civarinda guzel kulaklik onerilerinizede acigim

Benim kulland覺覺m ilk ve tek kablosuz kulakl覺k Haylou-T15tir ve 2 y覺l gibi bir s羹redir kullan覺yorum. Memnunum da.

1 Like

o ne cihaz bide powerbank oluyo mukemmelmis indirimde kapma ihtimalim var. fakat type c girisli guzel biseyler ariyom kablosuzda olursa sarj icin ek bir kablo istemiyom(micro c falan)

ben bir ses tutkunu(audiophile) olarak kablolu kulakl覺k tercih ediyorum kesinlikle. sesin kablo ile aktar覺m覺 kablosuz aktar覺m覺ndan 癟ok daha kalitelidir. ses kalitesini 繹nemseyen kii kablolu kulakl覺k kullan覺r, ergonomiyi daha 癟ok 繹nemseyen kiinin de tercihi deiebilir. ben kablolu kulakl覺k, yani tak-癟al覺t覺r kullanmay覺, s羹rekli bluetooth ile balanmaya uramaktan ve kulakl覺覺 da ayr覺ca arj etmek zorunda kalmaktan daha rahat buluyorum.

3 Likes

aynen kablolu ile daha rahat edicem gibime geliyor . Peki onerileriniz varmi fiyat seqmentine gore kulaklik (kulakici)

maalesef u zaman覺n piyasas覺na hakim deilim. ^_^///

Bluetooth ile balanma konusunda bende QCY T17 var birka癟 saniye kulakl覺klar覺n birbirine balanmas覺n覺 bekliyorum sonra Bluetooth a癟覺ksa kendi balan覺yor. Sarj konusunda da 2 3 hafta gidiyor sarj覺. Kablo ile uramaktan daha iyi.

Ben Redmi buds 4 Active kullan覺yorum belki bir g繹z atabilirsin. Pili iyi gidiyor ve h覺zl覺 arj oluyor. Bir tek derin basslarda biraz g羹癟s羹z kal覺yor ama 癟ok da fark edilmiyor.

1 Like

2 Ayd覺r kullan覺yorum 癟ok memnunum.

1 Like

Ben uzun s羹redir Apple覺n kablolu (3.5mm) kulakl覺覺n覺 kullan覺yorum. Olduk癟a ucuz bir model asl覺nda benim ald覺覺m. Mediamarkt dan alm覺t覺m. Ald覺覺m d繹nem 15-18 Euro band覺ndayd覺 diye hat覺rl覺yorum ki 繹yle d羹羹nm羹t羹m en ucuz kablosuz kulakl覺ktan bir Euro daha ucuz. Kalitesi benim houma gitti ama m羹zik, konuma ve baka bir ey i癟in 繹zellikle iyi performans vermeli derseniz o derece bir kulakl覺k zevkim yok maalesef. Type-C k覺sm覺na gelince mevcut modellerinde 3,5mm, Lightning ve Type-C se癟enei vard覺 diye hat覺rl覺yorum. Yoktuysa bile eminim yak覺nda 癟覺kar :slightly_smiling_face::sweat_smile:

1 Like

Ben de bir s羹re 3.5 mm ve lightning olan覺n覺 kulland覺m. Kablolu olduundan m覺d覺r bilmiyorum ama k覺sa s羹re sonra bozuluyor ve bir taraftan az ses gelmeye bal覺yor. Bilmiyorum ben mi 癟ok tak覺yorum bu durumu ama rahats覺z ediyor yani.

Kablosuz kulakici.
Buds 2 kullan覺yorum memnunum.

Kablosuz cand覺r s覺f覺r kablo d羹zeltmekle uramamak i癟in ald覺m kulak羹st羹 kulaki癟i fark etmez

Kablosuz 癟羹nk羹 g羹nl羹k kullan覺mda kulak羹st羹 kullanmak 癟ok abs羹rt duruyor. Kablosuz olmas覺 da kolayl覺覺ndan 繹t羹r羹.

B羹t癟ede daha kulakl覺k olmas覺na kar覺n ben Qcy T serisi kulakl覺klara bakman覺z覺 繹neririm. Bu kadar b羹t癟e g羹nl羹k m羹zik dinlemek ya da video izlemek i癟in 癟ok fazla.

Yine de daha iyi 繹nerenler 癟覺kacakt覺r.

uzun kullanimli bisey istiyoryum fakat kablosuzda sonda pil omru azaliyor

50 dolar b羹t繹e olduunu s繹ylemisiniz bu b羹t癟ede ne al覺rsan覺z zaten sizi uzun s羹re g繹t羹r羹r.

Benim 繹nerdiim daha d羹羹k ve g羹nl羹k kullan覺m i癟in ideal olduunu d羹羹nd羹羹m bir kulakl覺k. Yine de daha iyisi vard覺r biraz daha arat覺rabilirsiniz.

u kulakl覺kta indirim var bu arada, uzun zamand覺r 3000 TL alt覺na d羹mesini bekliyordum. D羹t羹 sonunda

IP68, Aktif G羹r羹lt羹 nleme, 6 Mikrofon, Kullan覺m S羹resi (Genel) 10 saat, Kullan覺m S羹resi (Youn) 8 saat, Kullan覺m S羹resi (+arj Kutusu) 30 saat

Jabra elite 4 activem var. Ses ve malzeme kalitesinden, ergonomisinden, pil s羹resinden, her eyinden 癟ok memnunum.

1 Like

Ben Xiomi Earbuds Bas覺c 2 kullan覺yorum 1 senedir. arj覺 iyi gidiyor ve h覺zl覺 arj oluyor.

D覺ar覺da kablosuz tercih ediyorum. V羹cuduma dolaan bir kablodan yoksun d覺ar覺da yolculuk etmek daha konforlu ve rahat oluyor.

1 Like