Tekrar Tekrar Oynasanız Bile Sıkılmadığınız Oyunlar

Benim Metro Exodus. Oyunu 4 kez bitirdim ve 50 saatim var.

1 Like

Wolfenstein Enemy Territory.

1 Like

Re-Volt OpenGL oyununu oynamaktan asla sıkılmam.

1 Like

Mortal Combat X.

Oyun, serinin diğer oyunlarına nazaran daha hızlı. Bu daha güzel yapıyor oyunu bence.

Aynı şekilde :slight_smile:

Çok oyun giremesem de birini seçiecek olsam metro olurdu.

1 Like

Rimworld.
Her seferinde kendi kendime bir tema seçip oynuyorum. Çok fazla mod olması bunu kolaylaştırıyor. Müthiş oyun.

1 Like

CS:GO (CS2 daha oynamadım), Openra ve OpenTTD

Net olarak diyebilirim ki ’ Red dead redemption 2 ’ , bir oyunun dünyası nasıl bu kadar çeşitli ve detaylı olabilir ya bazen shorts’larda görüyorum bilmediğim bir sürü detay varmış insan oynarken hiçbirini farketmiyor işte

Minecraft. En sevdigim oyun. 9 yildir oynuyorum.

3 Likes

O oyunda tek başına oynamak beni aşırı ürpertiyor ya

Oyunlar Zevk Vermiyor Artık

2 Likes

Far Cry 3. Bir kaç kez bitirmişimdir. En çok oynadığım oyunlardan olabilir.

3 Likes

Age of Empires 2 (HD ve Definitive Edition dahil. Zaten hepsi aşağı-yukarı aynı)

1 Like

red alert
“open ra” olarak yeniden yapılmış baya güzel tavsiye ederim

Metro serisi, Bioshock serisi, Call of duty serisi, Gta serisi, mafia serisi, Cities skyline, frostpunk, Fallout serisi, Sherlock holmes serisi, Dead cells, Darkwood, Wolfenstein Tüm bu oyunları yılda bir olmadı iki yılda bir oynarım.

Captain Tsubasa 2 Super Striker :slightly_smiling_face:

image

3 Likes

Nintendocu. Severim bu tip oyunları.

1 Like

Ultimate Racing 2D tek oturuşta bazen 5-6 sezon attığım oluyordu. Sanırsam 2D yarış oyunlarına karşı ayrı bir sevgim var.

Minecraft, Hearts of Iron IV, NFS Most Wanted, Euro Truck Simulator 2. Bunlar sevdiğim oyunlar ve sıkılmadan oynadığım oyunlar. Bazen de konsol oyunlarını emülatörden oynuyorum (Mario, Tank 1942, Contra 6)

2 Likes

Team fortress 2 oyunda 113 saatim var