SSS bölümü hakkında

Merhaba,
1- SSS - Bilinçli Teknoloji Tüketicileri adresini incelediğimde site geri bildirim başlığına verilmiş olan bağlantının (muhtemelen) değiştirilmeyi unuttuğunu farkettim. Tıkladığınızda açılmıyor, kırık link olarak değerlendiriliyor tarayıcı tarafından. Düzeltmek için link içerisinde kısaca site-feedback yerine geri-bildirim kelimesinin kullanılması yeterli.

2- Hizmet Şartları - Bilinçli Teknoloji Tüketicileri adresindeki:

• Başlıklardan birisi Enforcement olarak kalmış. Fakat tıklandığı zaman kendisi türkçe bir sonuç olan #Yaptırım başlığına gidiyor. Yine ufak bir kelime değişiminin hem metin hem de bağlantı üzerinden yapılması gerekecek.

• Bir diğer başlık olan Anlaşmazlıklar kısmında ise bazı yer tutucu etiketler (governing_law ve city_for_disputes gibi) kalmış. Bu kısım ile ilgili önerim ise nacizane sadece şehir ismi yazmak yerine (çünkü ABD Hukuk Sisteminde göre yazılmış muhtemelen) bizim hukuk sistemimize göre düzenlenip gerekirse tekrardan yazılması şeklindedir.

Geri dönüşleriniz için teşekkürler üzerinde çalışıyoruz :slight_smile:
Bu ilk günlerde bu tür geri dönüşler gerçekten çok yardımcı oluyor, hoşgeldiniz ve teşekkürler.

Merhaba Wise! Seni forumda görmek şahane. Geri bildirimlerin için teşekkürler. :slight_smile:

Düzeltildi

Bunu da düzelttim.

Bu kısmın ben de farkındayım. İlerleyen zamanlarda doğru hukuk dilini bulmak için birilerine soracaktım ama senin bu konu hakkında bilgin var galiba. Yardım etmek istersen buradan bir mesajlaşalım. :slight_smile:

Hoş buldum. Hızlı düzeltme için ben teşekkür ederim. :grinning:

Tabiki de elimden geldiğince yardımcı olmak isterim :+1: . İlk müsait anda bir metin düzenleyip inceleme için sunacağım. İyi forumlar.

2 Likes

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.