Şok Market toplama pc'ler veya monitörler hakkında fikirleriniz, alınır mı?

Arkadaşım bir süredir asgari maaşla çalışıp para biriktiriyor paraya kıyıp Steam’den bir sürü oyun aldı ama bilgisayarı Mafia 2’de bile düşük ayar oynatacak kadar kötü, gelmişken bunları alayım diyor sizce alsın mı bana değmezmiş gibi geldi o kadar emekten sonra.

Bu arada eninde sonunda alacak olduğu için 21k bandında toplama sistem öneriniz varsa da açığım. Monitör için de 3.5k bandında olsa iyi olur.

Grupta arkadaşlarla da tartışıp pc olarak aynı sistemi 3k daha ucuza incehesap’tan bulduk. Monitör olarak da 1k fiyat yükseltip çok kalitelisini bulduk. Onlar üzerinden de yorumunuzu yapabilirsiniz.

ince hesap pc

msi ips lcd monitör

Özellikle ips lcd seçiyorum, e spor oyuncusu değil sadece hikayeli oyunları oynayacak renk önem taşıyor.

Sakın bunları almasın. Daha iyi siteden hazır sistemlere bakabilir. Burada o paraya değecek hiçbir sistem yok.

Monitör olarak da bilindik marka almasını öneririm. Çünkü monitör aldıktan sonra sorunla karşılaşırsa hizmet alacağı bir marka olması onun için çok daha iyi olur.

Monitör hakkında kesinlikle katılıyorum. Rampage kullandı ekranda yanmalar yaşadı renk kaymaları yaşadı yine akıllanmıyor. Panik yaptı resmen, tek düşündüğü zaten o kadar parası olması ve kendisininkinden daha iyi bi sistem bulmuş olması.

Bütçesi ile toplayacağı sistem şuanki oyunları yüksek ayarlarda oynatır.

Panik yapmasını gerektirecek hiçbir şey yok.

2 Likes

Alma aldırma kısa ve öz tek tek toplasan daha ucuza gelir

1 Like

Kesinlikle alınmaz eğer 16 bin ₺ lik kasayı kendin toplarsan max. 11 bin ₺ tutar 16 bin ₺ lik kasa da 1660 olur mu ya?

1 Like