Simple Mobile Tools'a Elveda

Minimal, reklam veya takip├ži i├žermeyen FOSS Android uygulama geli┼čtiricisi Simple Mobile Tools, ZipoApps isimli bir firmaya sat─▒ld─▒.

Firman─▒n uygulamalar─▒na bakarsan─▒z, kapal─▒ kaynak kodlu, bloated ve reklam/takip├ži dolu olduklar─▒n─▒ g├Âreceksiniz:

┼×u an i├žin uygulamalarda bir de─či┼čiklik olmasa da, alternatif aramaya ba┼člaman─▒z─▒ ├Âneririm.

3 Likes

valla m├╝kemmel ara├žlar─▒ vard─▒ full onlar─▒ kullan─▒yordum alternatifi olan varsa s├Âylesin simple serisi kadar iyi olabiliyorsa
dialer
contact
clock
sms
calendar gerekiyor. googleÔÇÖun falan ├╝r├╝nlerine geri d├Ânmeyi istemiyorum hi├ž. olmazsa eski s├╝r├╝mde falan devam ederiz belki eskiyene kadar, belki o s─▒rada yeni ara├žlar ├ž─▒kar :cry:

3 Likes

Galeri uygulamalari mukemmeldi, k├Ât├╝ olmu┼č­čśö

ForkÔÇÖlar─▒ ├ž─▒km─▒┼č, hadi bakal─▒m ilerletebilirler umar─▒m.
https://github.com/FossifyX (404)

Yeni link:

6 Likes

Ge├žmi┼č olsun. Ben de severdim kendilerini. Forklardan devam eder art─▒k.

4 Likes

A├ž─▒k├žas─▒ bu beni pek etkilemedi ├ž├╝nk├╝ zaten halihaz─▒rda olduk├ža iyi alternatifler vard─▒ hatta ben de onlar─▒ kullan─▒yordum zaten

Galeri:

olduk├ža iyi bir galeri uygulamas─▒ hatta en iyisi diyebilirim ├ž├╝nk├╝ ayn─▒ zamanda size dosyan─▒n metadatas─▒n─▒ g├Âsterip silmenize de imkan veriyor.

Dosya y├Âneticisi:

material you ├žok g├╝zel bir dosya y├Âneticisi e─čer root varsa k├Âk dosyalar─▒na da eri┼čebiliyorsunuz.

M├╝zik oynat─▒c─▒s─▒:

anl─▒k olarak geli┼čtirilmese de bana g├Âre en iyi m├╝zik oynat─▒c─▒s─▒ ayn─▒ ┼čekilde bu da material you destekliyor.

SMS:

QKSMS forku olup anl─▒k olarak geli┼čtirilen olduk├ža iyi bir sms uygulamas─▒.

Ve gelelim Simple Mobile ToolsÔÇÖa rakip olabilecek belki de tek ekibe

Aktif olarak ├žok g├╝zel material you designÔÇÖa sahip uygulamalar geli┼čtiriyorlar ve bence a┼č─▒r─▒ iyiler.

├çeviri, Ki┼čiler, Saat, Hesap Makinesi gibi bir├žok ki┼činin ihtiya├ž duydu─ču temel uygulamalar─▒n hepsi var sitede ve tabii ki de a├ž─▒k kaynaklar.

3 Likes

Bu konu son yan─▒ttan 30 g├╝n sonra otomatik olarak kapat─▒ld─▒. Yeni yan─▒tlara art─▒k izin verilmiyor.