Selamlar! Ben ömer :)

Bu forumda şimdiye kadar her forumda da olduğu gibi temel işlerin rehberini açtım, yakında daha havalı ve basit olmayan rehberler de eklemeyi düşünüyorum. Amacım bu forumun yayılmasını kolaylaştırmaktı o yüzden temel birkaç rehber hazırladımki windows kullanan forum üyelerimizde rehberleri görebilsin. Şimdi rehberler bitti artık insanlara yardım etme zamanım geldi :slight_smile:
Rehber fikriniz varsa bana özelden veya burdan bildirebilirsiniz, yapmak isterim açıkcası forumumuz zenginleşmiş olur. Yine aklımda güzel bir kaç fikir var, hatta böyle Windows için script falan yazma rehberleri yapabilirim. Linux kullanıyormuyum diye sorarsanız, evet tam bir debian fanboyumdur :smiley: ama windows ile çok cebelleştiğim için deneyimlerimi bu foruma rehber olarak aktarıp, windowsçu kesime yardım etmek istedim…

Bana da gelirsek, ben bir teknoloji tutkunu gencim ve insanlara bildiğim yararlı şeyleri aktarmaktan mutluluk duyarım!

1 Like

Merhaba Ömer foruma tekrar hoş geldin! Rehberler çok güzel Google aratma sonuçlarında çıkması için de güzel başlıklar bence. Eline sağlık. :slight_smile: Umarım bu arada rehberler test edilip oluşturuluyordur :smile: Windows kısmnda pek fikrim yok.

1 Like

Tabii hocam :smiley: Hepsi kendi deneyimlediğim şeyler, tecrübelerimi aktardım rehberlere :slight_smile:

1 Like