Rofi Derlenirken Hata Al─▒yorum

┼×u config ┼čeklini hyperland ile arch LinuxÔÇÖa kuran var m─▒ ben kurmaya ├žal─▒┼č─▒yorum hata al─▒yorum hatay─▒ github da att─▒m

Hata:

Foruma ho┼č geldin!

Dostum sorunu tam olarak nas─▒l ya┼č─▒yorsun hi├žbir ┼čey anla┼č─▒lm─▒yor. Mesela ben ┼ču an bu sorunun ayn─▒s─▒n─▒ kendi bilgisayar─▒mda yeniden ├╝retmek istesem hangi ad─▒mlar─▒ izlemem gerekecek?

Konu ba┼čl─▒─č─▒ da b├Âyle olmaz a├ž─▒klay─▒c─▒ atmal─▒s─▒n. Daha problemin ne oldu─čunu kendin s├Âyleyemiyorsan di─čer insanlar nas─▒l anlay─▒p yard─▒m etsin?

Sorunu minimal arch kurulumu yapt─▒ktan sonra att─▒─č─▒m github projesini klonlay─▒p /install.sh kurulum dosyas─▒n─▒ ├žal─▒┼čt─▒rd─▒─č─▒m da sonlara do─čru Rofi derlenirken al─▒yorum sadece rofi y├╝z├╝nden kurulam─▒yor, denedi─čim bilgisayarda eski bir amd gpu var

Bu scriptten bahsediyorsan RofiÔÇÖyi derlemiyor g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla

Hala fark─▒ndaysan hatay─▒ anlamad─▒m. Sana yard─▒mc─▒ olabilmem i├žin hataya nas─▒l ula┼čt─▒─č─▒n─▒ anlamam laz─▒m.

1. bunu yap
  2. bunu yap
  3. hataya ula┼č

Bu ┼čekilde anlatabilirsen umuyorum yard─▒mc─▒ olabilece─čiz.

Hocam s─▒f─▒rdan minimal arch kurulumu yap─▒yorum masa├╝st├╝ ortam─▒ olmadan sonra githubdan bunu klonluyorum

Sonra y├Ânergeleri izliyorum

cd ~/Hyprdots/Scripts
./install.sh

Kurmaya ba┼čl─▒yor rofi k─▒sm─▒na gelince hata veriyor

Hocam bir ┼čeyi script olarak kurmak benim i├žin hep s─▒k─▒nt─▒ olmu┼čtur bence githubda ki dosyalar─▒ kendi dosyalar─▒n─▒zla de─či┼čtirin.

Ben de ayn─▒ config dosyas─▒n─▒ kullan─▒yorum fakat herhangi bir hata almad─▒m. Yaln─▒z, saf arch de─čil de EndavourOs ├╝zerine kurdum. Mant─▒ken bir fark olmamas─▒ laz─▒m ama belirtmek istedim.

Yeni mi kurdunuz? Ben minimal Endeavourosda da denemi┼čtim ayn─▒ hatay─▒ vermi┼čti

1 hafta civar─▒ oldu. Ama minimal de─čil xfce4 ile kurdum hocam