Radeon Software uygulama a癟覺lm覺yor

Merhabalar.Dell Vostro laptopumda AMD Radeon Vega 8 erkan kart覺 ve AMD Ryzen5 3450U var.AMD Radeon Software uygulamas覺n覺 a癟t覺覺mda b繹yle bir hata al覺yorum.襤nternetde arat覺rmama ramen,somut bir 癟繹z羹m bulamad覺m buraya yazay覺m dedim
襤letim sistemi:Windows 10

image

Merhaba, Radeon Software s羹r羹m羹n羹z nedir? Bir de hangi adresten bir indirme yapt覺n覺z acaba? Y羹kleme yaparken amd driver detect tool gibi bir ara癟 m覺 kulland覺n覺z. AMDnin ekran kart覺 kurulumu i癟in 繹yle bir arac覺 vard覺. 3450Unun direk internet sitesi 羹zerinden driver覺 mevcut deil. San覺r覺m 3500U kuruluyor onun i癟in. Daha 繹nce mevcut bir driver y羹kl羹 m羹yd羹 i癟inde yoksa s覺f覺rdan ilk driver kurulumu mu bu?

1 Like

Vallaha hocam ben bilgisayar覺 al覺nca i癟inde vard覺 uygulama arada kullan覺yordum.imdi gireyim dedim b繹yle oldu

Hi癟 bir ara癟 vesaire kullanmad覺m.S羹r羹c羹 felanda indirmemitim bilgisayar覺n i癟inde ne varsa o

O zaman unu 繹nerebilirim size. DDU-Tool diye bir ara癟 var. Ekran kart覺 driver覺 kuraca覺m覺z zaman komple y羹klenen eyleri silmeye vs yar覺yor. Ama kullan覺m覺 biraz al覺t覺覺m覺z覺n d覺覺nda. En son kulland覺覺mda 繹nce g羹venli moda al覺yordu bilgisayar覺 sonra t羹m driver ve eklentilerini siliyordu. Ondan sonra cihaz覺 yeniden balat覺nca s覺f覺rdan kurabiliyordun. Nas覺l kullan覺l覺yoru k覺saca b繹yle ama birka癟 videoya bakarsan da iyi olur direk indirip kullanmak yerine. Yani bu tool ile t羹m ekran kart覺 driverlar覺n覺 silecek, sonra tekrar sen yeniden y羹kleyeceksin.

Tool Sitesi: Display Driver Uninstaller (DDU) download version 18.0.6.8
AMD/NVIDIA Uyumlu

1 Like