Pdfde ├ževiri yapma

Herkese merhaba.Pdfleri firefoxda a├ž─▒yorum ve okurken simpletranslate gibi eklentilerle kelime ├ževirisi yapmak istiyorum.Bunu nas─▒l yapabilirim?Reverso context ├Ânceden ├žal─▒┼č─▒yordu ┼čimdi ise e─čer dosya oalrak a├žarsam ├žal─▒┼čm─▒yor,─░nternet adresi olarak (.pdf ile biten url) olarak a├žarsam ├žal─▒┼č─▒yor.Yard─▒mlar─▒n─▒z─▒ bekliyorum.Program da olur firefox i├žin eklenti de.

Calibre i├žinde eklenti var oto translate yapabilirsin. Sadece pdf de─čil mobi, epub gibi bir├žok format─▒ destekliyor

4 Likes

Ama ben sadece kelime ve c├╝mle ├ževirisi yapmak istiyorum.B├╝t├╝n pdfi ├ževirmek istemiyorum.Yine de yapabiliyor muyuz bunu?

Bunu yapmak i├žin QTranslate program─▒n─▒ kullanabilirsin, pdf entegrasyonu var diye hat─▒rl─▒yorum. ├çevirmek istedi─čin kelimeyi se├žip bir k─▒sayol veya sa─č t─▒klay─▒p ÔÇťQTranslate ile ├ževirÔÇŁ se├žene─či ile kullan─▒l─▒yordu. Ben de epeydir kullanm─▒yorum tam hat─▒rlam─▒yorum.

1 Like

Crow translate yada dialect gibi uygulama kullanabilirsin

1 Like

Crow translate i┼čimi g├Ârd├╝.Ayr─▒ca calibrede g├╝zelmi┼č ├žok te┼čekk├╝rler cevaplar i├žin sorun ├ž├Âz├╝ld├╝.

1 Like

Aynen ikisi de g├╝zel uygulama dialect k─▒sayol tu┼člar─▒ yok fakat basit bir script ile se├žti─čin yaz─▒y─▒ dialect ├╝zerinden k─▒sayol tu┼čuyla yine crow translate gibi a├žabiliyorsun.

1 Like