PC Android wifi ağlarını görmüyor

Fedora işletim sistemimim yanına android kurdum rpm paketiyle kurdum extra bölüm olmadan kurdum ama wifi ağlarını görmüyor wifi sürücüsünümü göremedi nasıl yüklicem?
Kök dizin:

/android-9.0-r2

/android-9.0-r2/data

00:00.0 Host bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Renoir/Cezanne Root Complex
00:00.2 IOMMU: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Renoir/Cezanne IOMMU
00:01.0 Host bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Renoir PCIe Dummy Host Bridge
00:01.2 PCI bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Renoir/Cezanne PCIe GPP Bridge
00:01.3 PCI bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Renoir/Cezanne PCIe GPP Bridge
00:02.0 Host bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Renoir PCIe Dummy Host Bridge
00:02.4 PCI bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Renoir/Cezanne PCIe GPP Bridge
00:08.0 Host bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Renoir PCIe Dummy Host Bridge
00:08.1 PCI bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Renoir Internal PCIe GPP Bridge to Bus
00:14.0 SMBus: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] FCH SMBus Controller (rev 51)
00:14.3 ISA bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] FCH LPC Bridge (rev 51)
00:18.0 Host bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Cezanne Data Fabric; Function 0
00:18.1 Host bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Cezanne Data Fabric; Function 1
00:18.2 Host bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Cezanne Data Fabric; Function 2
00:18.3 Host bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Cezanne Data Fabric; Function 3
00:18.4 Host bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Cezanne Data Fabric; Function 4
00:18.5 Host bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Cezanne Data Fabric; Function 5
00:18.6 Host bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Cezanne Data Fabric; Function 6
00:18.7 Host bridge: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Cezanne Data Fabric; Function 7
01:00.0 Ethernet controller: Realtek Semiconductor Co., Ltd. RTL8111/8168/8411 PCI Express Gigabit Ethernet Controller (rev 15)
02:00.0 Network controller: Realtek Semiconductor Co., Ltd. Device b852
03:00.0 Non-Volatile memory controller: Samsung Electronics Co Ltd NVMe SSD Controller 980
04:00.0 VGA compatible controller: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD/ATI] Barcelo (rev c2)
04:00.1 Audio device: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD/ATI] Renoir Radeon High Definition Audio Controller
04:00.2 Encryption controller: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Family 17h (Models 10h-1fh) Platform Security Processor
04:00.3 USB controller: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Renoir/Cezanne USB 3.1
04:00.4 USB controller: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Renoir/Cezanne USB 3.1
04:00.5 Multimedia controller: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] ACP/ACP3X/ACP6x Audio Coprocessor (rev 01)
04:00.6 Audio device: Advanced Micro Devices, Inc. [AMD] Family 17h/19h HD Audio Controller

Merhabalar benim tavsiyem waydroid kullanmak olucaktir çünkü bliss os ,android x86 gibi dağıtımları çok ilginç problemler çıkartıyor misal bende uygulamalar tam ekrana geçince kendini yeniden başlatıyor uzun vadede gelişebilir ama bence waydroid kullanmak şuan en mantıklısı.

Waydroid kulllanmayı bende isterim ama bende tüm uygulamalar açılmıyor örnek: Minecrfat, Robloxi Pubg mobile gibi

Bunu için waydroid script libhoudini arm translation kunlanabilirsin

Hocam driverları güncelleyin derim. Paketlerde ve driverlarda sorun yoksa androidde sorunu aramaya çalışın. olmuyosa usb wifi bağlayıcıları deneyebilirsiniz.
Belki bu bir hatadır. OS sürümünüz güncel mi?