Organic maps offline rota sorunu

normalde cihazımda microg kullanıyordum, herhangi bir harita aracında konum sonucu hiç alamıyordum o yüzden (tek sebep bu değil, bir sürü sebep var fakat konu dışı olur) gapps kurmaya karar verdim. gps verisi ile konumu bulamıyordu cihazım, zaten eski bir cihaz. şimdi play services kullandığım için konumu bulmada sorun olmuyor fakat organic mapsde offline olarak rota oluşturup bir yerlere gidemiyorum. online olduğu zamanda aslında sorun oluyor, arabada hareket halinde iken cihazın kafası çok karışıyor. offline olarak rota oluşturup başlat dediğim zamanki hatanın logunu almıştım. aşağıda log mevcut bakabilirsiniz;
https://paste.crdroid.net/bzz1BA

ben pek anlamamıştım bu dosyalardan anlayan olursa telegramdan görüntü yerine tam dosya halini paylaşabilirim.

ayrıca osmand da denedim, f droidden premium versiyonunu indirmiştim, konum henüz bilinmiyor, indirilen agps verisi: tarih hatası veriyordu. aynı şeyi play storedaki ücretsiz versiyonda da denedim fakat fayda etmedi. online ve offline denemiştim.

Dostum organic maps ile yaşadığın rota sorununu debug edebilecek birisi olduğunu zannetmiyorum burada. :smile: Muhtemelen git sayfalarına issue açsan yada forumlarına yazsan daha iyi olur.

2 Likes