Nextcloud sunucum olmadan kullanabilir miyim?

Merhaba
Nextcloud sunucum sadece wsl ├╝zerinde var o da her zaman a├ž─▒k kalam─▒yor.
Bana server sunan bir ├ž├Âz├╝m var m─▒?

Sunucunun sana ait olmad─▒─č─▒ veya s├╝rekli a├ž─▒k olmayan bir VPS/VDS i├žin bu ├žok makul olmayacakt─▒r. Oracleyi istemedi─čini de hat─▒rl─▒yorum. Dolay─▒s─▒yla geriye aktif olarak bilinen bir ├Ârnek kalmad─▒ gibi. :thinking: Belki bir ┼čey bulursan sen bizi ayd─▒nlat─▒rs─▒n :smiley:

1 Like

Olsun da Oracle olsun :smiley:
┼×uan ┼č├Âyle bir┼čey buldum the goog cloud

2 GB ucretsjz alan veriyor bana yetiyor ama yetmezse 8GB Tab.Digital veriyormu┼č.
San─▒r─▒m yine en mant─▒kl─▒s─▒ benim i├žin Oracle.

1 Like

Oracle 2 adet 1vcpu 1gb ram tarz─▒ bir sunucuyu her daim ├╝cretsiz olacak ┼čekilde veriyor. D─░─čer verdi─či 4VCPU/24Ram tarz─▒ sununun maalesef sto─čunu yakalamak zor. Ama ilk bahsetti─čim sunucuda yakla┼č─▒k 30-40GB bo┼č yer oluyor. E─čer ├╝yeli─čini kabul ettirebilirsen (bazen oracle kabul etmiyor) yard─▒mc─▒ olabiliriz. San─▒r─▒m ├╝ye olurken bir kart girmeni istiyor. As─▒l zorlay─▒c─▒ k─▒s─▒m oras─▒. ─░├žinden 1 Dolar ├žekip iade mi ediyor ne ├Âyle bir ┼čey. Belki sanal kart denenebilir.

1 Like

Sanal kart ├žal─▒┼čm─▒yor.

SSS k─▒sm─▒nda kredi kart─▒ gibi ├žal─▒┼čan banka kartlar─▒ ├žal─▒┼č─▒yor diyor ama bende ├žal─▒┼čmad─▒.

Ge├žti─čimiz hafta sevgili @Omerkurtdev bir sanal kart denemi┼čti ama hangi banka bilgim yok. Onun denedi─či ├žal─▒┼čm─▒┼čt─▒. Belki bizi ayd─▒nlat─▒r kendisi. Ben yanl─▒┼č hat─▒rl─▒yor da olabilirim elbette :smiley: bu her daim m├╝mk├╝n.

1 Like

Oracle fazlasiyla zorlayici bu konuda. Sanal karti birakin banka kartina bile izin vermiyordu ben denedigimde :smiley: Illa kredi karti olacak, ek olarak adres ve diger bilgilerin bankada kayitli bilgilerle tamamen ayni olmasi lazim.

Bende banka kart─▒ var valla sadece.
Biri vak─▒f biri ziraat kabul eder mi ki acaba?

Denemekten zarar gelmez. Parayi aninda iade ediyor zaten.

1 Like

Evet sanal kart ile belli bir limit belirledim i├žinde 100tl b─▒rakt─▒m ├žekip iade ediyor. Vak─▒f bank kullan─▒yorum.

1 Like