Müzik ve Liste Önerileri

Bu tip forumlarda insanlar tek başlık altında; dinleyebilecekleri çeşitli müzikler, listeler paylaşır yada önerir. Burada da böyle bir başlık olmasının iyi olabileceğini düşündüm. Başlangıç olarak böyle bir parça ile başladım.

böyle yerlerde paylaştığımız şarkıları genelde kimse dinlemez ama yine de ben en sevdiğim şarkıyı paylaşmak istiyorum : )

1 Like

Günün yorgunluğundan sonra kafayı rahatlatlatma özelliğine sahip bu tür müzikleri seviyorum. Rûha etki ediyor doğruca.

1 Like

Hunter x Hunter OST | In The Palace~Lamentoso/In The Palace~Agitato

2 Likes

Genelde Bunalıma Girdiğimde .Hack Anime’sinin OST’lerini Dinlerim
fake wings - YouTube

1 Like

Normalde forumlarda falan paylasilan sarkilari dinlemem ben, bunu dinleyesim geldi gerçekten güzelmiş😀

2 Likes

@akdeniz hocam bu sarkiya benzer baska onerileriniz var mi? Cok güzel gercekten, normalde Alphaville harici hic yabanci dinlemem bu arada😁

2 Likes

Yak bir acapella

bu şarkının eşi benzeri yoktur

ama yine de efsane klipleri olan üç efsane şarkı önerebilirim : )

1 Like

Bana “müzik nedir?” diye sorulduğunda hep bu eseri gösteririm.

1 Like

Listen to John Carpenter - Acilarin Alcosu by kerkayas on #SoundCloud

Listen to Kamufle Instrumental (Aşık Reyhani 70’s) Soranında Avradını by Kamufle on #SoundCloud

K-pop ama Japonca. Hem de anime girişi. İzlemeyen varsa ayrıca önerebilirim. Gizem, dedektiflik ve doğaüstülük bir arada bir animedir.

:white_check_mark: Eylül
:white_check_mark: Akşam

2 Likes

Bu konu son yanıttan 90 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.