MMORPG onerisi 2023 de

mmorpge hangi oyunla baslaya bilirim 2023 de . p2w olmayacak bir oyun arayisindayim . belkide 2023 de mmorpge baslanmaz

Ba┼člama. 2000ÔÇÖlerin ba┼č─▒nda bu furya iyi i┼čler ├ž─▒kartt─▒ ama art─▒k oynanacak seviyede de─čil. D├╝z RPG oyunlar oynayabilirsin.

P2w olmayan var: Adventure Quest 3D. Parayla alabilece─čin tek ┼čey bir tane s─▒n─▒f. O da ah─▒m ┼čah─▒m di─čer s─▒n─▒flara g├Âre ├žok g├╝├žl├╝ bir ┼čey de─čil. Tek karakterde emekle b├╝t├╝n s─▒n─▒flar─▒n g├Ârevlerini yapa yapa oynayaca─č─▒n bir oyun.

Linuxta steamden proton ile, Windows/Android/─░osÔÇÖta da d├╝md├╝z oynayabilirsin. Hesap ayn─▒ d├╝nya ayn─▒. ├çapraz platform.

1 Like

Genshin ImpactÔÇÖe merak sald─▒m bende. Bug├╝n VirtualBOXÔÇÖa Android kurup onu kuraca─č─▒m. E─čer oynayabilirsem ben co┼čar─▒m.

MMORPG t├╝r├╝nde ÔÇťpay to timeÔÇŁ olay─▒ var. Ben Warframe ├Âneririm. ├ťcretsiz oyun ayr─▒ca.

1 Like

neden virtual boxÔÇÖa android kurup oynuyorsun pc versiyonu var zaten

Linux kulland─▒─č─▒m─▒ s├Âylemedi─čim i├žin ├Âz├╝r dilerim.

Benim bildi─čim lutris ├╝zerinde scriptÔÇÖi bulunuyor

1 Like

Ba┼člama Ba┼člarsan da S├╝rekli Wish Kasmak Zorunda Kal─▒can ve Macera Levelini 35 ├╝st├╝ne ├ž─▒kma b├╝y├╝k ihtimal parada yat─▒rmayac─▒n i├žin S├╝rekli Ayn─▒ Bosslar─▒ ve Zindanlar─▒ D├Ânmek Zorundas─▒n Bi Zamanlar Hilesi vard─▒ san─▒r─▒m dava a├žm─▒┼člar ├žo─ču oyuncu b─▒rakt─▒ zaten o y├╝zden :smiley: 230 saatim var b├╝y├╝k ├žo─čunlu zindan-boss aras─▒ gidip geldim oynarsanda Yanfei ├ž─▒karmaya ├žal─▒┼č Yanfei+Lisa Kombosu seni baya ileri g├Ât├╝r├╝r.

Kesinlikle P2W olmayan oyun olarak Guild Wars 2ÔÇÖyi ├Ânerebilirim. Eklentilerini almazsan demo gibi kal─▒yor biraz ancak eklentilerini sat─▒n ald─▒─č─▒n takdirde oyuna para ├Âdeyen ile senin aranda ├žok bir fark olmuyor ve oyunun premium paras─▒n─▒ oyun i├žinde de kolayca kasarak sat─▒n alabiliyorsun.

1 Like

GW 2 i├žinde eklenti varmiydi ya ? eskiden deli gibi oynard─▒m ┼čuan oyunu unutmu┼čum bak :grin:

D├Ârt tane eklenti ├ž─▒kt─▒. Orijinal haritan─▒n iki kat─▒ kadar vard─▒r san─▒r─▒m eklentiler ile gelen haritalar.

zaman─▒nda end of dragons olmas─▒ laz─▒m onu sat─▒n alm─▒┼čt─▒m nedense o oyunun kontrolleri bana a┼č─▒r─▒ zor geliyor ya combat sistemi g├╝zel ama silah ├že┼čitlili─či az birde adamlar kendi has kitlesine sat─▒┼č yap─▒yor wow gibi yay─▒lmaya ├žal─▒┼čm─▒yorlar