Minecraft indirimi

Minecraft 15. Y─▒ld├Ân├╝m├╝ne ├Âzel indirimler yapt─▒. Normalde 7 euro olan fiyat 2,19 euro ya d├╝┼čt├╝ yani 245 tl den 76 tl ye zaten ├žok sevdi─čim i├žin hemen ald─▒m Minecraft oynayan varsa ka├ž─▒rmas─▒n derim

3 Likes

Indirimden ├Ânce alan ben:
Episode 2 Regret GIF by The Simpsons

3 Likes

Bilgisayardan da oynayabiliyor muyuz?

T├╝m platformlar i├žin indirimler var

2 Likes

PC versiyonunu oynamayazs─▒n ancak emulator ile mobil halini oynayabilirsin Google hesab─▒n─▒ ba─člay─▒p. PC versiyonu da indirimde direkt oradan da alabilirsin istersen.

2 Likes

Linux i├žin Minecraft Bedrock Launcher var oradan oynan─▒yor. Performans─▒ gayet g├╝zel, WindowsÔÇÖtaki Bedrock performans─▒n─▒ bana aratmad─▒ ┼čahsen.
https://mcpelauncher.readthedocs.io/en/latest/getting_started/index.html#appimage
Bunu kurup Google hesab─▒n─▒z─▒ ekleyin ve tad─▒n─▒ ├ž─▒kar─▒n.

1 Like

Peki verdi─čim paraya de─čer mi?

kanka ben pc olmad─▒─č─▒m i├žin ald─▒m ama pc versionunu al ├ž├╝nk├╝ google playden ald─▒─č─▒n─▒ pc de oynayamamak ├žok s─▒k─▒nt─▒ ├ž├╝nk├╝ Eski mcpe gibi kolay ve e─členceli de─čil bedrock

1 Like

Alabiliyorsan─▒z Java al─▒n. De─čer mi? Size kalm─▒┼č. Google PlayÔÇÖden ald─▒─č─▒n─▒z─▒ LinuxÔÇÖa rahat├ža oynayabilirsiniz ama WindowsÔÇÖta ├Âyle de─čil. Mod deste─či vs bak─▒m─▒ndan Java al─▒n alabiliyorsan─▒z.

Java ile BedrockÔÇÖda da ayn─▒ Minecraft hesab─▒yla girmiyormuyuz?

1 Like

Minecraft PC de ┼ču an uygun bir fiyatta:

https://www.minecraft.net/tr-tr/store/minecraft-deluxe-collection-pc

250 Ôé║ bence ├žok ama ka├ž saat g├Ât├╝r├╝r ki?

Kesinlikle ├žok de─čil. Minecraft gibi bir oyun yani. Oyun piyasas─▒na bir bak─▒n anlars─▒n─▒z.

Peki oyunda ne yap─▒yoruz? Ne aktiviteler var?

Giriyoruz ama Java hesab─▒n─▒n yan─▒nda gelen Bedrock(Windows UWP s├╝r├╝m├╝) LinuxÔÇÖta oynanm─▒yor.

2 Likes

Oyunda her┼čeyi yapabiliyorsun.

2 Likes

Tek kelimeyle t├╝m oyunun prenisibini a├ž─▒klad─▒ ya XD

2 Likes

Minecraft bir sandbox oyun ve hayal g├╝c├╝n├╝ze ba─čl─▒. ─░stedi─činiz ┼čekilde oynayabilirsiniz. Hayatta kalmaya ├žal─▒┼č─▒yorsunuz temelde ama oyun ┼ču an ├žok geli┼čmi┼č ve bir├žok yap─▒lacak ┼čey var. Ben oynamad─▒─č─▒m i├žin bilmiyorum ama Minecraft gibi bir oyun i├žin 250 TL verilebilir.

Mobilde modlamak kolay diye biliyorum bende. Fiyat─▒na g├Âre seveni i├žin uygun gibi art─▒k.

Java ve Bedrock paketini al─▒rsan─▒z evet ama tek birini al─▒rsan─▒z olmuyor.

1 Like