Mastodon.com.tr ba┼čvurum neden kabul edilmiyor?

Bir proje geli┼čtiriyorum,bunun i├žin bir Mastodon hesab─▒na ihtiyac─▒m vard─▒,Kendi ki┼čisel hesab─▒mdaki mastodon.social yerine geli┼čtirdi─čim proje T├╝rkiyeyi ilgilendirdi─činden dolay─▒ mastodon.com.trÔÇÖde hesap a├žmaya karar verdim.Fakat iki kere hesab─▒ silip tekrar denedim s├╝rekli ÔÇťBa┼čvurunuz personelimiz taraf─▒ndan g├Âzden ge├žirilmeyi beklemektedir. Bu biraz zaman alabilir. Ba┼čvurunuz onaylan─▒rsa bir e-posta alacaks─▒n─▒z.ÔÇŁ diyor.Fakat hesab─▒ a├žmam─▒n ├╝zerinden uzun bir s├╝re ge├žti.Neden ba┼čvuruyu Mastodon personellerinden biri onaylam─▒yorsa. :cold_sweat:

1 Like

─░lk hesab─▒m─▒ a├žt─▒─č─▒mda bende TR ├╝zerinden a├žm─▒┼čt─▒m onaylanmas─▒ iki hafta s├╝rd├╝, ┼čuan social kullan─▒yorum saniyeler i├žinde onaylanm─▒┼čt─▒.

1 Like

Ya oradaki moderat├Ârler aktif de─čiller ya da senin ba┼čvurunu ├Âzellikle onaylam─▒yorlar.

Buna bakacak olursak muhtemelen birincisi ge├žerli. Ba┼čka bir s├╝r├╝ sunucu var. Herhangi birisine kay─▒t olabilirsin.

Projem ├╝lkemizdeki kullan─▒c─▒lar i├žin oldu─čundan,tercih edecektim.Baska T├╝rk sunucusu varsa onlara bakar─▒m art─▒k :grinning:

Ayy─▒ld─▒z.social var. Bakabilirsin.

@quitaxd Bu sunucuyu ara┼čtirma yaparken g├Ârd├╝m.Bu sunucu kapan─▒yor.23 Eyl├╝le kadar aktifmi┼č,benim ba┼čka zaman da ihtiyac─▒m olacak malesef.

G├Ârmedim ben onu. :frowning: Uzun mu yaz─▒ yazacaks─▒n k─▒sa m─▒? E─čer uzun ─▒se yabanc─▒ olsada ┼čiddetle https://lor.shÔÇÖi ├Âneriyorum. 100B harf yaz─▒ limiti var.

Normal payla┼č─▒m olacak.Ama ben ├Âzellikle T├╝rklerin oldu─ču bir sunucu istiyorum,neyse mastodon.com.trÔÇÖden ald─▒m,├╝stte arkada┼č yazd─▒ 2 hafta s├╝r├╝yormu┼č onaylanmasi.Onaylan─▒rsa onaylanmas─▒n─▒ bekleyece─čiz art─▒k :grinning:

S├Âyledi─čim gibi, onaylanmazsa lor.shÔÇÖ a bak mutlaka.