Macbook Pro Ventura Y├╝klenirken hata

Merhaba, MacBook Pro cihaz─▒m─▒ s─▒f─▒rlamak istedim. Kurtarma men├╝s├╝nden diski sildim, ancak ┼ču anda Ventura y├╝klerken hata al─▒yorum.

installation loglar─▒

Kurulumu USB ├╝zerinden mi yap─▒yorsunuz yoksa A─č yans─▒mas─▒ndan (recovery de denebilir)? Diski bi├žimlendirdikten hemen sonra kur mu dediniz yoksa bir kapat a├ž yapt─▒n─▒z m─▒? Son olarak diski APFS olarak m─▒ bi├žimlendirdiniz yoksa geni┼čletilmi┼č g├╝nl├╝kl├╝ olarak m─▒?

Cihaz─▒n─▒z Macbook Pro ama y─▒l─▒n─▒ tam g├Âremedim loglarda.

2 Likes

Kurulumu A─č ├╝zerinden yap─▒yorum verileri sildikten sonra yeniden ba┼člatt─▒m. usb ile denemek i├žin arkda┼č─▒mdan mac ├Âd├╝n├ž ald─▒m linux ve windows ├╝zerinden bootable usb yapmaya ├žal─▒┼čt─▒m ama ba┼čaramad─▒m bilgisayar─▒n versiyonu 2020 macbook pro bi├žimlendirme t├╝r├╝ APFS.

Konunun g├╝ncelli─čini yitirmemesi i├žin ve sonraki okuyuculara da yol g├Âstermesi i├žin buradan da yaz─▒yorum. @Kutay ile konu┼čtuk USB ile kurulum y├Ântemini deneyece─čiz ilk m├╝sait anda :hugs:

1 Like

Te┼čekk├╝r ederim. AmsterdamÔÇÖdan ├žar┼čamba g├╝n├╝ d├Ând├╝kten sonra test edip sizi konuyla ilgili bilgilendirece─čim.

1 Like

Ben gelene kadar sorun ├ž├Âz├╝lm├╝┼č, rastgele tekrar Ventura y├╝klemeye ├žal─▒┼čm─▒┼člar; ayn─▒ a─čda recovery ile y├╝klemi┼čler :laughing:

1 Like

O zaman sorunsuz ve dertsiz bir ┼čekilde g├╝le g├╝le kullanman─▒z dile─čiyle :innocent: :pray:

3 Likes