Lutris Lol Açılma Ekranında Kalıyor

Daha 1 2 gün önce sorunsuz çalışıyordu . Herhangi Birşey Yapmadım Lutrise sadece pc yi kapattım geri açınca böyle kaldı . Takıldığı Yeri Ve Lutris Ayarlarını Koydum

sudo sysctl -w abi.vsyscall32 = 0

Bu komutu calistirarak tekrar oyunu acmayi deneyebilir misiniz?
https://www.reddit.com/r/leagueoflinux/comments/180lp0b/patch_1323_megathread/

Hocam Lol’e gelen updateden dolayı bu şekilde şuan yapılabilecek tek şey silip yeniden kurmak gibi gözüküyor.

1 Like

Merhaba dostlar bugüne kadar lutris üzerinden gayet güzel oynuyordum bugün oyun açılmıyor bu ekranda kalıyor apt update, sildim geri yükledim her şeyi elimden gelince yapmaya çalıştım ama nafile nasıl çözebilirim bu sorunu?

Güncelleme geldiyse normal fixlerler bir kaç güne.

Doğru güncelleme gelmişti :frowning:

İlgilenen kişiler bu sayfayı takip etsin yakında düzeltilirmiş.

Merhaba, ana konu ve sonradan birleştirilen konunun çözümü şu an için mevcut olmadığından konuyu zaman-aşımına çekiyorum. Benzeri sorunu yaşayan arkadaşlar @fe1ol 'un verdiği linkten yeni yama sonrası güncel durumu takip edebilirler.

Sorun artık çözüme kavuştuğu zaman ise konuya bir güncelleme bırakılırsa çok güzel olur :innocent:

3 Likes

Yaklaşık 20 gün oldu ve ses seda yok yeni yama geldi ve hayla çalışmıyor. Durmunu bilen varsa yazabilir mi ?

https://www.reddit.com/r/leagueoflinux/comments/180lp0b/patch_1323_megathread/

Durumu bu iki adresten güncel olarak takip edebilirsiniz, şu anlık bir gelişme söz konusu değil.

2 Likes

7 Likes

Ne derece stabil bir oyun deneyimi sunuyor veya nasıl deneyimleriniz oldu onları da paylaşır mısınız rica etsem. :hugs:

1 Like

Oyun atmadım ama dikey senkronizasyonu açıp 144 Hz ile yırtılma olmadan rahat bir şekilde oynayabiliyordum. 1-2 minyon kestim herhangi bir gecikme veya drop hissetmedim.

1 Like

Ah be denemeyi çok isterdim bir hafta ban yedim :angry: ne yazık ki.

Yani kısaca Lutris’teyseniz veya nereden oynuyorsanız yeni wine-lol sürümünü yükleyeceksiniz. Çözüm için teşekkürler nedense 3 gün geçmesinerağmen leagueoflinux websitesine ve redditine gelmemiş. İlk orada paylaşılırdı normalde.

2 Likes