Linux fedora frontend i├žin ideal mi?

Windows 11 kullan─▒yorum, ge├žmi┼čte Linux Ubuntu ve Fedoray─▒ deneme f─▒rsat─▒m olmu┼čtu ama o zaman yaz─▒l─▒m alan─▒nda backend ile u─čra┼č─▒yordum ┼čuan backend alan─▒n─▒ b─▒rakt─▒m frontend ile u─čra┼č─▒yorum Linux Fedora kullanmam frontend alan─▒nda sorun olur mu?

Hay─▒r, olmaz. ─░htiyac─▒n─▒z olan t├╝m ara├žlar─▒ kullanabilirsiniz. ├çok daha verimli olur.

2 Likes

JavaScript, react , node js, html, css gibi dillerin kullan─▒m─▒nda sorun de─čil mi , endi┼čeliyim ├ž├╝nk├╝ eskiden kullanm─▒┼čt─▒m ve elim kolum doland─▒ ├ž├╝nk├╝ fedorada backend ile u─čra┼č─▒yordum tabii ┼čuan frontend ile u─čra┼čaca─č─▒m , burayada sormak istedim , o zaman win 11 silip fedoray─▒ y├╝kl├╝yorum?

1 Like

Dagitimin pek bir onemi yok;
Arch, debian, fedora, gentoo, nix, ubuntuÔÇŽ

2 Likes

Web geli┼čtirme i├žin gereken b├╝t├╝n paketler, b├╝t├╝n da─č─▒t─▒mlar─▒n paket y├Âneticisinde var. Hangi da─č─▒t─▒m olursa olsun sorun ya┼čamaman─▒z gerekli.

3 Likes

Tamamd─▒r abi sa─čolun , ve di─čer cevap verenlere de te┼čekk├╝r ederim. Y├╝kledim hi├ž bir sorun ile kar┼č─▒la┼čmad─▒m, sadece tema felen ayarlad─▒m sonras─▒nda pencere kenarlar─▒ndaki kal─▒nl─▒k artt─▒ onu nas─▒l ├ž├Âz├╝m bulaca─č─▒m─▒ bilmiyorum

1 Like