Kurtarın beni oyun geliştirmeden

Selam uzaylılar.

Kendime laf geçiremiyorum. Sürekli oyun yapasım geliyor. Ne yapacağım ya bunla? Bıraktım diyorum ama 3 ay geçti ve geri dönüyor isteğim. Bundan kurtulmam lazım. Yol gösterin millet.

Bilgisayarını çöpe at? ¯_(ツ)_/¯

O mümkün değil, her işim oradan yönetiliyor.

Allah kolaylık versin ne diyeyim. Burada engelleme imkanı olsa buradan da engellerdim seni de, neyse.

1 Like

Engellenecek bir şey yaptıysam özür dilerim.

Niye bırakmak istiyorsunki?

1 Like

Hayatımı zehir ediyor.

Bırakma işi tamemen sende bitiyor tabi bırakmamakta bir secenek.

1 Like

Şöyle bir çözüm önerdiler bana. Sadece hafta sonu oyun yapacağım.

En mantıklısıda bu bence. Bırakırsan tüm emeklerin cöpe gidicek.

Projelerin Ne Kadar İleride Onu Gösterebilme şansın var mı acaba ?

oyunu boş ver ücretsiz bir muhasebe programı yap kanarada google reklamları koy para kazanırsın

unity den vb oyun yapıyorsan onları bırak.Kendin opengl ile oyun motoru vb yapmaya çalış. en sonunda bıkacaksın zaten.

1 Like

@Cenab Bugün geri başladım.
@kaplan O alanı pek sevmiyorum.
@Metin Unity mi? Onun yüzünü şeytan görsün.

1 Like

unity derken örnek verdim ne şeklide oyun yapıyorsan ilkel zor bir şekilde oyun yapmaya çalış. hatta x86 assembly ile oyun yapmayı deneyebilirisn.

1 Like

her sene yaşadığın şeyi bir daha yaşamışsın. :smiley:

pes etme, ben de sigarayı sekiz ya da dokuz denemeden sonra bırakabildim. : )

1 Like

Müzik veya hikâye para kazandırırsa ancak bırakabilirim.

Oyun yapmaktan kurtulmak mı bu en saçma şey bence. Aga niye oyun yapmayı bırakmak ister ki birisi.

1 Like

Aslında mesleği sevdiğimi fark ettim, Bu yüzden dün geri dönüş yaptım. Bırakma sebebim ise, yanlış projeler ve yanlış kişilerle çalışmamdan dolayı oldu.

1 Like

Başka insanlar yüzünden tukundan vaz geçme. Bence yazılımda en iyi şey oyun yapmak. Diğer alanlar sıkıcı geliyor

1 Like