Kullandığınız ROMlar ve Özelleştirmeleriniz

Merhabalar.Redmi Note 10 Cihazımda "Cherish Os 4.8 (Andorid 13) kullanıyorum ve kullandığım Rom baştan sona kadar özelleştirile biliyor sizinkileride merak ettim doğrusu.

en son imei patlattığımdan dolayı normal miui kullanıyorum ama bütün gereksiz ve bilgi toparlayan google ve xiaomi servislerini kaldırdım

Lenovo a5000 cihazda Resurrection Remix by DRT kullanıyorum.

Redmi 5A cihazda en son nusantara project vardı galiba en son.

Kendi Honor 7C cihazımın custom rom desteği diye bir şey yok. Stock romda debloatlı kullanıyorum.

Eşimin Poco C40’ında da rom desteği yok. Belkş gsi rom denenir o topa da girmek istemiyorum birkaç yıl.

Özelleştirme konusu bana boş iş gibi geliyor. Ben minimal bir insanım. Azıcık aşım kaygısız başım. Çalışsın, hafif olsun, stabil olsun makyajı mukyajı umurumda değil açıkçası. Kendi cihazımdan görsel atayım. (Pie launcher)

Güzel ailecek custom rom yani :smiley:.Ben iki gün önceye kadar Nustantra Project kullanıyordum fakat sorunluydu benim telefonumda grafik buglar vardı diye cherish os geçdim.

Ben çok özelleştiren biri degilim stabilllik benim için birinci sırada sadece bazen görsellik istiyorum

Bu rom da sorunlar varmı whatsApp dan telefon ekranı kapalıyken arama gelmemesi gibi sorunlar varmı

Bu konu son yanıttan 7 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.