Kdv indirimi için telefon önerisi

Malum Cumhurbaşkanımızın son açıklamasına göre yüksek öğretim Öğrencilerine kdv indirimi 1 kasımda geçerli oluyor.

Bu yüzden önerebileceğiniz fiyat performans olan ve bu kdv indirimi koşullarına uyan telefon önerilerinizi bekliyorum.

Bazı kdv indirim koşulları:

Fiyat sınırlaması maksimum 9500 tl.
Bu kdv indirimleri yüksek öğretim öğrencilerinde geçerli.
Türkiyede üretilen yada parçaları monte edilen ürünler.

@twoxa senin bu tür konularda daha fazla bilgin var önerebileceğin birşey varsa bekleriz.

Geçen TeknoSeyir’in şu videosuna denk gelmiştim. Çok detaylı izlemedim ama güncel piyasayı özetlemek açısından işinize yarayabilir.

1 Like

Hocam paylaştığınız belgede bu bilgi yazmıyor emin miyiz bundan?

Evet bunu cumhurbaşkanı bizzat açıkladı.

Samsung a24 önerebilirim. A54 kullanıyorum çok bir farkları olduğunu sanmıyorum ben memnunum. Samsung 4 yıl android 5 yıl güvenlik güncellemesi vaadediyor.

Samsung A24
Realme 10
Redmi Note 12S
General Mobile GM 24 pro

Bunları teknoseyirden görmüştüm. 9500 sınırını aşmayacak telefon ve laptoplar videosunda. Hepsini anlatıyorlardır. Bunlardan General Mobile markasına fazla sıcak bakmıyor ama diğerlerine bakmanı öneririm.

Nedense emin olamıyorum. Belki kalkmıştır🥹.

Sanki biraz çok beklersin gibi.

Eski telefonum realme 3 pro idi çok da memnundum ama bir yerlerim kaşındı bir rom atayım dedim xda forumdaki cahil bir arkadaş sayesinde brick oldu. Ya realme yada samsung düşünüyorum bu yazdığında ama a34 mü a24 mü o onda emin değilim.

9500 altına düşerse tabiki a34. Ama bu ucuz samsunglar plastik oyuncak gibi duruyor.

Hocam türkiyede üretilme şartından bahseden ulaştırma bakanıydı. Cumhurbaşkanımız bu konudan bahsetmemişti. O yüzden soru işaretlerim var. Siyasete de girmek istemiyorum çok üstelemeyeceğim. Bekleyip görelim.

Şuan hayatımızdaki her şey politika kaynaklı(Uyku saatimiz bile buna dahil durum gerçekten vahim.) siyasete girmeden anlatmak gerçekten zor. Muhalefet ısrarcı olsa eminim çok farklı olurdu.