Kategoriler Hakk─▒nda

G├╝ndem ve Konud─▒┼č─▒ (Off-Topic) Kategorileri a├ž─▒labilir. ┼×u an kullan─▒c─▒lar belirli kategorilerle olduk├ža s─▒n─▒rl─▒ tutuluyor. Bu yeni kategoriler, daha geni┼č bir konu yelpazesi sunarak kullan─▒c─▒lar─▒n ├že┼čitli konularda daha ├Âzg├╝rce konu┼čmalar─▒na ve payla┼č─▒mlar yapmalar─▒na olanak tan─▒yabilir. Bu sayede forumdaki etkile┼čim ve kat─▒l─▒m─▒ art─▒rabiliriz. Ayr─▒ca, bu konunun alt─▒na insanlar─▒n istedikleri kategorileri yazabilmelerine imkan tan─▒yarak, forumun ├že┼čitlili─čini art─▒rabiliriz.

4 Likes

Hikâyeleriniz kategorisini istiyorum.

san─▒r─▒m forum amac─▒na daha iyi hizmet etmesi i├žin dar odakl─▒ tasarlanm─▒┼č.

Daha ├Ânce b├Âyle bir konumuz vard─▒ sonra oto-kapand─▒ ├žo─ču ki┼či yazmay─▒nca. :slight_smile: Kategori ├ľnerisi

G├╝ndem ve konu-d─▒┼č─▒ i├žin :newspaper: Haberler ve :speech_balloon: Genel kategorileri var. A├ž─▒k├žas─▒ dostlar burada siyaset izin verilse de ├žok yap─▒ls─▒n istemiyorum. G├╝ndem dedi─čimiz ┼čeyler genelde 1 haftadan fazla de─čeri olmayan sa├žma sapan konular oluyor. He yine kurallara uydu─ču s├╝rece payla┼čabilirsiniz. Buradaki esas soru bahsetti─čim kategorilere ek olarak iki kategori a├ž─▒lmas─▒ ger├žekten gerekli mi sizce?

Yani a├žarken kafamda ÔÇťdar tasarlamaÔÇŁ gibi bir ┼čey yoktu. T├╝m kategorilere bakt─▒n─▒z m─▒? https://btt.community/categories

Bir├žok kategori var asl─▒nda ama genelde en aktif olanlar─▒ biliyorsunuz. Kategori ├Ânerilerinize her zaman a├ž─▒─č─▒z. Di─čer teknoloji forumlar─▒n─▒ ben s─▒k kullanm─▒yorum ve ├Âzellikle di─čer teknoloji forumlar─▒nda olup da burada yararl─▒ olaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝z ┼čeyleri mutlaka payla┼č─▒n. :slight_smile:

Daha ├Ânce b├Âyle bir konumuz vard─▒ sonra oto-kapand─▒ ├žo─ču ki┼či yazmay─▒nca. :slight_smile: Kategori ├ľnerisi

Konuyu aktif g├Âremedi─čim i├žin bu ba┼čl─▒─č─▒ a├žt─▒m, aksi takdirde sizi o konuya y├Ânlendirecektim.

Bu konudan ba─č─▒ms─▒z olarak ufak bir ├Âneride bulunabilirim. Kapal─▒ bir konuya cevap yaz─▒lmasa dahi Ba─člant─▒l─▒ konu olarak yan─▒tla se├žene─či ile o konuyla ba─člant─▒l─▒ bir konu ba┼člatabilirsiniz. B├Âylece her iki konuda da sistem olarak otomatik ba─člant─▒l─▒ oldu─čunu g├Âsterir. Bunu konu kapal─▒ olmamas─▒na ra─čmen k─▒smi olarak benzerlik i├žeren ama ayr─▒ bir konuda ele al─▒nmas─▒ gereken ┼čeylerde de yapabilirsiniz.

Buton nerde diye soracak olursan─▒z: Direk konuyu yan─▒tlar gibi yapt─▒ktan sonra

baglantili-yanitla

buradaki e─čik oka t─▒klay─▒p ard─▒ndan ba─člant─▒l─▒ konu olarak yan─▒tlay─▒ se├žmeniz yeterli. Herhangi bir metin yazmadan ├Ânce ilk bunu yapman─▒z ├Ânemli. ─░lk metni yaz─▒p sonra butona basay─▒m derseniz unutulabilir veya yazd─▒klar─▒n─▒z─▒ tutmayabilir.

1 Like

Bu konu son yan─▒ttan 30 g├╝n sonra otomatik olarak kapat─▒ld─▒. Yeni yan─▒tlara art─▒k izin verilmiyor.