İlgi alanları etiketlenebilmeli [ANKET]

Herkese merhaba arkadaşlar bu ara niyeyse surekli geri bildirim atıyorum ama belki bir nebze foruma katkımız olur.
Biliyorsunuz forumda kullanıcılar haber ekleyebikiyor.
Bu eklediğimiz haber ile ilgilenen kişileri toplu olarak etiketleyebilsek nasıl olur?
Mesela android ile ilgili bir haber için @android yazdığımızda o kişilere bilgilendirme mesajı gidebilir mi?

• Gereksiz olur
  • Kesinlikle gelmeli
  • Gelmeli ama isteyen bildirim almamalı
0 oylayan

@wise siz ne düşünüyorsunuz hocam?

Anketin sonucunu bekliyorum henüz bir şıkkı işaretlemedim. Bu özelliği grupları oluştururken kapalı olarak ayarladık. Ne oranda bir istek var merakla bekliyorum.

Edit: Sonuçlara göre direkt bildirim gitmesi şekilde bir istek yok. Arzu eden kişilerin bildirim alabilmesi yönünde bir talep var.

O halde şöyle bir çözüm öneriyorum. Daha önce bir üyemizin yaptığı gibi @android grubundan konuda bahsedilmesi yerine android etiketine girip sağdaki bildirim ayarını istediği şekilde değiştirebilir.

Mesela bildirm-gelsin vs gibi seçenekler mevcut. Böylece salt etiket (tüm android etiketleri) veya kategori+etiket (haberler kategorisi altındaki android etiketleri) kombinasyonu ile istediği bildirimi istediği kadar alabilecek.

image

3 Likes