Hesap Kapatma Hk

Bu forumda hesap nas─▒l kapat─▒l─▒yor?

Hesap kapatamazs─▒n─▒z ├ž├╝nk├╝ hesab─▒n─▒z─▒ kapatt─▒─č─▒n─▒z anda yazd─▒─č─▒n─▒z ┼čeyler kal─▒r ve kim oldu─čunuzu bilemeyiz. Bu da yasal sonu├žlar do─čurur. Di─čer forumlarda da b├Âyledir. Bununla alakal─▒ bir konu a├ž─▒lm─▒┼čt─▒ ge├žmi┼čte. https://btt-demo.btt.community/t/silinmeyen-kisisel-verilerim-hakkinda/2148?u=yusufipek

Bizim forumda anonimle┼čtirme ├Âzelli─či var. E─čer ki kimli─činizin gizlenmesini istiyorsan─▒z bana veya moderat├Ârlere ula┼č─▒n ve hesab─▒n─▒z─▒ anonimle┼čtirelim b├Âylece kimli─činiz belli olmadan katk─▒lar─▒n─▒z forumda kal─▒r.

1 Like

Konu i├žerisinde moderat├Âr├╝n├╝z ÔÇťB├╝t├╝n bu teknik sorunlara ra─čmen e─čer gerekli ve elzem g├Âr├╝l├╝r ise y├Âneticiler taraf─▒ndan anonimle┼čtirme i┼člemi yap─▒labilir.ÔÇŁ demi┼č. Ama siz burada isterseniz anonimle┼čtirebiliriz demi┼čsiniz. ─░kinizin a├ž─▒klamas─▒ aras─▒nda bir ├želi┼čki oldu─čunu sizde anlam─▒┼čs─▒n─▒zd─▒r. Bu anonimle┼čitme i┼člemini hangi ┼čartlar alt─▒nda yap─▒ld─▒─č─▒n─▒ veya iste─če ba─čl─▒ yap─▒l─▒p/yap─▒lmad─▒─č─▒n─▒ forum kurallar─▒nda veya ba┼čka bir yerde belirtmeniz bence daha ho┼č olacakt─▒r.

1 Like

Haha, @wise hen├╝z mod de─čil. :smile: Yani sen bana gelip hesab─▒m─▒ anonimle┼čtirmek istiyorum dersen neden hay─▒r diyeyim ki? Herhalde durduk yere yapacak halin yok bir sebebin vard─▒r. Tabii kurallarda bunu belirtmemiz iyi olabilir. Te┼čekk├╝rler geri bildirimin i├žin. :slight_smile:

1 Like

Bu konu son yan─▒ttan 30 g├╝n sonra otomatik olarak kapat─▒ld─▒. Yeni yan─▒tlara art─▒k izin verilmiyor.