Herhangi bir siteden video indirmek için ne önerirsiniz?

Eskiden sitelerden bir şeyler indirirken sayfa kaynağını görüntüleyerek videoları indiridim bunu yapamayınca IDM kullandım ama bu uygulamada paralı bir süre sonra kullanılmıyor. XDM indirmeyi denedim ama chrome mağzasında bulunmuyor kendi urlesi de 404 dödürüyor, mozillada eklentisi var ama mozilla da kullanmak istemiyorum. Herhangi bir alternatifi var mı?

1 Like

Terminalden yt-dlp kullanabilirsin veya filecentipede denilen bir indirme yöneticisi de yine video yakalıyor. XDM’i Firefox’ta kullanabilirsin veya elle yine Chrome eklentisini yükleyebilirsin:

5 Likes

Parabolic(eski adıyla Tube Converter) işimi görüyor.

2 Likes

Ben buradaki programı kullanıyorum. 1 kez lisansladıktan sonra bir problem yaşamadım.

1 Like

Bu sadece 30 günlük deneme süresini sıfırlıyor değil mi?

Süresini hatırlamıyorum ama çok daha uzun süreli lisans atılabiliyor diye hatırlıyorum.

Biraz geç yanıt verdim özür dilerim. Vaktim bulduğumda bu yöntemleri deneyeceğim.

2 Likes

Aktivasyon yaparak IDM kullandım. Çalışıyor

1 Like

video indirmek için en iyi seçenek yt-dlp. Komut satırından korkanlar için en iyi seçenek ise clipgrabtır. Yt twitter, instagram vb bir çok siteden video indirmek için ücretsiz kullanabilirsiniz.

1 Like

Devtools ile bir kaç ayarla indirebilirsin veya LibreWolf kullanabilirsin console disable yaparak