Hangi Müzik Çaları kullanıyorsunuz?

Merhabalar özellikle GNU/Linux sistemlerde media oynatıcı olarak neler kullanıyorsunuz?
tercihen eskiden clementine kullanıyordum ama geliştirilmesi durdu yada çok yavaş ilerliyor yıllardır güncellenmiyor gibi şimdilerde qmmp kurdum farklı önerileriniz varsa denemek isterim

1 Like

Audacious error verince bıraktım. Deadbeef geçtim.

1 Like

Telefonda Metro ve AppleMusic.
Bilgisayarda RhythmBox.

4 Likes

Strawberry ve Amarok’a bakabilirsin.

telefonda aimp kullanıyorum hiç şaşmaz. bir sürü özelliğinin olmasının yanında klasik bir yerel ses oynatıcısı. kişiselleştirme konusunda ve hafiflik konusunda iyi olduğu için kullanıyorum

Spotify kullanıyorum ama kişisel müziklerimi dinlemek içinse Celulloid kullanıyorum.

1 Like

strawberry de hata çok durduk yere donmalar ve tepki vermeyen bi ana ekran var düzelir umarım zamanla

terminal üzerinden cmus kullanıyorum. ^_^///

3 Likes

Terminalden ncmpcpp kullanıyorum

2 Likes

Telefon ve pcde youtube music. Zaten kütüphanenin büyüklüğünü tartışmaya gerek yok hem de çerez parasına.

1 Like

neden revanced ile youtube musiği yamalamıyorsun? pcde zaten reklam engelleyiciler yeter bence

Bilgisayarda strawberry, mobilde simple music kullanıyorum. Musicolet kullanıyordum bazı dosyaları görmeme sorunu yüzünden bıraktım. Gayet memnundum çok güzeldi. Açık kaynak olmasa da ücretsiz, reklamsız, izleyici içermeyen bir programdır deneyebilirsiniz.

Samsung müziğin portlanmış hali.

Macde Cider Linuxda Cider Windows Cider. Cider :heart: :smiley:

aimp en son wine ile çalışıyordu. onun dışında elisa da gayet tatlı.

1 Like

Aimp adını duyunca içim bi’hoş oldu.

1 Like

açık kaynaklı mı bilmiyorum ama telefonda istediğim tüm özelliklere sahip bir uygulama. klasik olmasıyla birlikte zengin özelliklere de sahip kullandığım tek ve doğal olarak en iyi offline müzik uygulaması :smiley:

Telefonda Poweramp, gizlilik için internet erişimini kapatmam yetiyor. Bilgisayar için ise Winamp kullandım uzun süre artık kullanmıyorum. Müzik indirmek için ise Freezer kullanıyorum, ayrıca dinleyedebiliyorsunuz.

Maalesef kodları kapalı onun

Ben terminalden mpv kullanıyorum, çok rahat. Bunun icin bir scriptimde var:

#!/usr/bin/env bash

if [ "$1" = "-a" ];

then

clear && mpv --no-video /run/media/$USER/Ventoy/Music --loop-playlist=inf
 exit 0

fi

if [ "$1" = "-f" ];
then
	clear && mpv --no-video /run/media/$USER/Ventoy/Music/Favorites --loop-playlist=inf
	exit 0
fi

if [ "$1" = "-g" ];
then
	clear && mpv --no-video /run/media/$USER/Ventoy/Music/Gaming --loop-playlist=inf
	exit 0
fi

if [ "$1" = "-s" ];
then
	clear && mpv --no-video --loop-file=inf $2
	exit 0
fi

if [ "$1" = "" ];
then
	echo "Flags are: -a, -f, -g, -s"
	echo "-a = ALL"
	echo "-f = Favorites"