Hafif Mobil Oyun ├ľnerisi

Evet arkada┼člarÔÇŽ Zab─▒t Katipli─či ┼čeyisi 3 ay sonra a├ž─▒kland─▒ ve tahmin edebilece─činiz ├╝zere nihai sonu├ž:ba┼čar─▒s─▒z ├ž─▒kt─▒. Gruplarda y├╝ksek puan alanlar─▒n bile kafas─▒nda deli sorular deli sorularÔÇŽ K├╝f├╝r yasakt─▒r ama b─▒rak─▒n sans├╝rl├╝s├╝n├╝ bir edeyim i├žimde kalmas─▒n: Torpilin, adam kay─▒rman─▒n anas─▒n─▒ avrad─▒n─▒ . ÔÇŽ

NeyseÔÇŽ Durum bu. Evde bu sonucun ├╝st├╝ne birka├ž g├╝nl├╝k sava┼č ya┼čanacak ve ben gereksiz yere yine y─▒pranaca─č─▒m. ├ľn├╝m├╝zdeki g├╝nlerde kafa da─č─▒tmal─▒k sarmal─▒k hafif mobil oyunlarla moral bulmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. ├ľnerileriniz neler?

. Adventure Quest 3D oynayabilirim ama onda da g├╝zel e┼čyalar ├žok emek istiyor ve bir kere ├žekirdek eme─či ka├ž─▒rd─▒n m─▒ toparlayam─▒yorsun. D├╝┼č├╝k statlarla da oyun pek zevk vermiyor. Millet 9-10k statlarda geziyor sen daha 7k zor g├Âr├╝yorsun. Bu arada oyun p2w de─čil, isteyen oynayabilir.
. Shattered Pixel Dungeon, Summoning Pixel Dungeon oynayabilirim ama son zamanlarda ├žok s─▒k oynad─▒─č─▒m i├žin s─▒k─▒ld─▒m.

├ľnerece─činiz oyun internetli de olabilir ├ževrimd─▒┼č─▒ da olabilir yeter ki hafif ve sar─▒c─▒ olsun. Bilgisayar oyunu da olabilir ama ├Âyle oyun olsun ki 2 GB RAMÔÇÖli bilgisayar oyunu kald─▒rabilsin.

2 Likes

Bloons TD 6 olabilir paral─▒ oyun fakat g├╝zeldir belli bir yere kadar telefonunuzda/bilgisayar─▒n─▒zda oynayabilirsiniz.

Vega Mix 2: Mystery of Island oyununu deneyebilirsin. Bu arada art─▒k ciddi anlamda ger├žek bir meslek ├Â─črenmeni ├Âneriyorum. Oradan beklentinizi ve umidinizi kesiniz. Umar─▒m, hayat─▒n─▒z h├óy├óllerinizdeki gibi olur. Bir ba┼čka oyun olarak ise, Stardew ValleyÔÇÖde oynayabilirsiniz.

1 Like

Zaten 172 al─▒m yap─▒lacak diye denemi┼čtim ilk ve son denemem oldu san─▒r─▒m. Normalde seslendirme dublaj benim hayalim, kursuna da gittim ama ─░zmir bu konuda ├žok k├Ât├╝. ─░stanbulÔÇÖa da gidecek yerle┼čecek durum yok. Aile desen memur aile, kesinlik plan program hastas─▒.
Her gencin hayali olan ma─čaza i┼č├žili─čine devam galiba. Ger├ži say─▒s─▒z kere oralara da ba┼čvurdum sonu├ž yok. Benim askerlik, okul, evlenme durumlar─▒ ├žok karma┼č─▒k ve ani olaylarÔÇŽ ┼×imdi hi├ž a├žmayay─▒m.

Oyun i├žin te┼čekk├╝rler bakaca─č─▒m. :+1:

Anlatmak istersen sohbete yazabilirsin. Rica ederim. ^^

1 Like

D├╝┼č├╝nd├╝m ta┼č─▒nd─▒m AFK ArenaÔÇÖdaki eski hesab─▒ma d├Ând├╝m. :slight_smile: arada da AQ3D falan oynamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. S─▒k─▒l─▒nca yine ├Ânerileri dikkate alaca─č─▒m sa─čolun.

Archero ├Âneririm. Roguelike tarz─▒nda s─▒kmayan bir oyun.

New star soccer k─▒saca NSS yi ├Âneririm g├╝zel basit bir futbol oyunu.

TheoTown
-komplike gibi g├Âz├╝ken basit ve e─členceli bir ┼čehir y├Ânetme oyunu-

lichess (a├ž─▒k kaynak kodlu online satran├ž), archero (tatl─▒ rogue-like bir oun), soul knight (├žok uzun oynama s├╝releri vaat eden rogue-like bir oyun, favori mobil oyunlar─▒mdan biridir), vampire survivors (ba─č─▒ml─▒l─▒k yapan bir ba┼čka rogue-like oyun), subway surfers :slight_smile: ve polytopia (basit, tatl─▒ bir strateji oyunu)

. Online satran├ž olay─▒n─▒ bir t├╝rl├╝ sevemedim, droidfish y├╝kl├╝ arada ona bak─▒yorum.
. ArcheroÔÇÖyu ├žok uzun zaman ├Ânce ke┼čfedip ilk hevesimi alacak kadar uzun s├╝re boyunca oynam─▒┼čt─▒m. Ta ki s─▒k─▒l─▒p silene kadar. Yine de tekrar bir ┼čans verebilirim.
. Soul Knight ├Ânerisi ├žok g├Âr├╝yorum. Ama bir t├╝rl├╝ sevemedim. Bir ┼čans daha verebilirim.
. Vampire Survivors paral─▒, bir ara bilgisayarda korsan oynam─▒┼čt─▒m g├╝zeldi. ┼×imdilerde itch.ioÔÇÖdan buldu─čum ├╝cretsiz alternatif olan Magic Survivor oynuyorum. Android deste─či var.
. Subway surfersÔÇÖ─▒n temas─▒n─▒ sevemiyorum. Lara Croft Relic Run falan oynam─▒┼čt─▒m o tarz daha ├žok ho┼čuma gidiyor. PolytopiaÔÇÖya da bakaca─č─▒m te┼čekk├╝rler.

vampire survivors mobilde bedava de─čil miydi?

GaripÔÇŽ Neden akl─▒mda paral─▒ diye kalm─▒┼č hat─▒rlam─▒yorum. Galiba pc versiyonu paral─▒, ben de magic survivor oynuyorum diye irdelemedim san─▒r─▒m. Evet ┼čimdi bakt─▒m ├╝cretsizmi┼č. Deneyeyim hemen.

Hocam nedense Magic Survivor daha zevkli geliyor. Belki de DLCÔÇÖsiz oynad─▒─č─▒mdan ├Ât├╝r├╝, bilemiyorum. ─░kisi de y├╝kl├╝ duruyor d├Ân├╝┼č├╝ml├╝ bak─▒yorum arada. :+1:

Ticarium g├╝zel oyun.

em├╝lat├Ârden oyun oynayabilrisin ben half life falan oynuyorum mobilde. Play storedaki oyunlar ├žok s─▒k─▒c─▒ geliyor

Em├╝lat├Âr iyi aynen nes snes falan oynuyorum arada. Captain tsubasa super striker ├žok severim. Psx oyunlar─▒ da mobilde sakin oyunlar iyi oluyor aksiyonlar s─▒k─▒nt─▒ da .

Mobil oyun denince akl─▒ma hep Nitrome gelir.
Basit, e─členceli ayn─▒ zamanda yarat─▒c─▒ i┼čler yap─▒yorlar.
Buradan yapt─▒klar─▒ mobil oyunlara ula┼čabilirsiniz. Ayn─▒ zamanda HTML5 i├žinde oyun geli┼čtiriyorlar.

Golf oyunlar─▒n─▒ oynard─▒m bunlar─▒n evet b─▒kana kadar oynad─▒m diyebilirim 1-2 y─▒l :smiley:

1 Like