GTA 6 fragmanı geliyor düşüncelerinizi alalım

Linuxa gelirmi acep :thinking:

1 Like

Geleceğini zannetmiyorum. Proton ve wine işi popüleşince zaten linüxte de çalışıyor ve bize para kazandırıyor diyorlar. Ama belki de bir sürpriz yaparlar.

proton ve wine varken zaten pek sorun olmuyor oyunlar, zaten baya populer oyun olduğu için hiç sorun olacağını sanmıyorum. bende oyun yapsam linuxa da yazmakla uğraşmazdım proton ve wine ile oyunlar çıktığı gibi paket halinde çalışıyor :pinching_hand:

1 Like

Minimum sistem gereksinimlerinde rtx 3070 gerekiyor. Büyük ihtimalle wine ve protonda performans kaybı çok olacak.

Ne alaka sistem gereksinimleri yüksek olunca performans kaybı daha mı fazla oluyor? :smile:

3 Likes

Büyük ihtimal PS5 özel çıkar ama bir sene sonra bilgisayara düşer. O zaman Linux’a da gelir neden gelmesin.

Minimum 3070 oldugu nereden cikti?

1 Like

Arkadaşım göstermişti. Şuan internetten baktığımda çok daha düşük sistemler gerekiyor gösteriyor.

1 Like

Traileri seyredince nedense oyuna hiç yükselemedim. Milyonlarca kişinin beklediği fragmanı bence daha iyi yapmaları gerekiyordu.

minimum 16 gb ram isteyecekmiş gibi görünüyor oyun trailer a bakınca o kadar kalabalığı hangi bilgisayar kaldırabilecek bilmiyorum belki en düşük 3080 ister ama 2027 de pc ye çıksa o zamana kadar nvidia 5000 serisi ekran kartlarını çıkarır yüksek ihtimalle

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.