Gnome ve One UI

:penguin: Dağıtım - Zorin Core & Android
:desktop_computer: Masaüstü Ortamı - Gnome & One UI (Samsung Stock Rom)
:card_file_box: Dosya Yöneticisi - Nautilus
:computer: Terminal - Gnome Terminal & Termux
:unicorn: İkonlar - Beauty Solar & Deluxe (Hex)
:sparkler: Gnome Shell Theme - Marble Blue Dark
:ringer_planet: Uzantılar - Blur My Shell & Burn My Windows

4 Likes

Benzer bir görünüm yapmaya çalıştım. Boş bir vaktimde AOSP olan telefonuma da tema yapıp atabilirim.

çok iyi olmuş hocam telefondaki biraz garip duruyor ama

Çok güzel görünüyor, elinize sağlık.

bilhassa ikonlar çok iyi, KDE üzerinde bunun gibi ikonları olan bir tema var mı? (Bu temanın aynısını bulmaya çalıştım ancak KDE için bulamadım maalesef)

KDE mağazasında Deepin ikonları var. Onlar buna benzer ve çok güzel.

2 Likes

Şu OneUI’deki blur’u CrDroid’e eklesek çok iyi olur. QS’yi blur olmadan transparent yapmak saçma.

Crdroid ekibine bu fikri sunmak sana kalıyor. :smiley: Lineage gibi saf androide sadık kalmayıp bir çok ayar ekledikleri için böyle bir ayarı da kabul edebileceklerini düşünüyorum. Olmazsa da AOSP uyumlu bir tema motoru ile yapılabilir.

1 Like

Şimdi başka bir cihazın daha maintainer’i olacağım, o sırada ekibe iletirim :smile:

Eldwr’ın cihazı mı? :smiley:

@twoxa aslında root gerektirmeyen kendi tema motorlarını yapıp büyük güncelleme zamanı geldiğinde sunsalar çok güzel olurdu. Elbette yapım aşaması yorucu olacaktır ve android 14 sürümü gelene kadar yetişmeyecektir. Yine de kendine ait bir tema motoru olması mükemmel olmaz mı? Lanet Subsratum’la uğraşmak istemiyorum, root olmadan da kullanabilmeliyiz!

1 Like

Evet ta kendisi :sunglasses:

Terminali resize ederek patlattım sanırım :sweat_smile:

Evet çok iyi olur cidden ama baya uğraştırır. CrDroid 10’a bile yetişmeyebilir.

AOSP olan bir telefon tam olarak nasıl oluyor hocam bilmediğimden soruyorum ?

Genellikle Google Pixel cihazlar ve AOSP Custom Rom’lar hocam.
@anon54430970 hocam Xiaomi Mi 6 cihazinda AOSP tabanli Crdroid9 kullaniyor.