Gerekli olduğunu düşündüğünüz ama markette olmayan uygulama önerileriniz

internette olmayan fakat kesinlikle olmalı dediğiniz uygulamalar nelerdir? herkese hitap edip etmemesi önemli değil fakat herkese hitap edecek uygulama önerileri önceliğimdedir. google play hesabı açmayı düşünüyorum, githubda private depo olarak sakladığım bir sürü uygulama var fakat biraz daha incelenmeleri gerekiyor. herkese açık olarak yayınladığım bir uygulama var ve bunun hakkında fikirlerinizi soracaktım.

normalde faktoriyel hesaplayan uygulamalar düz sayılardan ziyade farklı şekillerde belirtiliyor. bu uygulamada bigint yapısını kullanarak sayı boyutunu aşmayı sağladım fakat ne tür bir işlevselliği olduğundan emin değilim :D. cihazınıza bağlı olarak her türlü faktoriyeli hesaplayabilir. geçen 500 binin faktoriyelini başlığı uzun yazamadığım için eksihesaplamıştım fakat belirli seviyeden sonra bilgisayar üzülebiliyor :D. hem github’ım açısından önerilerinize hemde bu uygulamam açısından ve keşke olsa diyeceğiniz uygulama önerilerinizi bekliyorum

ayrıca dart bilen varsa kod önerilerinize de açığım.

bu da uygulama içinden bir sayfa;

1 Like

Benimde açık kaynak olarak yayınladığım bir adım sayar projem var başkalarına bilgilerinizi vermektense offline olarak güvenli bir şekilde adımlarınızı ve kalorilerinizi takip edebilirsiniz.

2 Likes