Genshin Impact oyunu

Genshin Impact oyunu oynan─▒r m─▒ bu konu hakk─▒ndaki d├╝┼č├╝nceleriniz nedir?

1 Like

D─░rekt soruyu da yazabilirdin :smile:

Neden bu soruyu soruyorsun? Yani bir ele┼čtiri g├Ârd├╝n veya bir ├Ânyarg─▒n m─▒ var?

Seveni ├žok seviyor (anime k─▒zlar─▒, slime ( :speak_no_evil:) vb). Ama ├žabuk s─▒k─▒lan─▒ da var. Ben oynamad─▒m ama sanki kendini tekrar eden bir oyun gibi.

E─čer o t├╝r oyunlar─▒ seviyorsan oynamas─▒ keyifli bir oyun olabilir.

2 Likes

oynayan arkada┼člar─▒m─▒n sevgi-nefret kar─▒┼č─▒m─▒ bir ili┼čkileri var hep bu oyunla. insan─▒n zaman─▒n─▒ ve psikolojisini ├žalan bi oyunmu┼č ayn─▒ lol gibi. :smiley: e─čer hayatta bir derdin yoksa ve zaman─▒n da varsa oynan─▒r neden olmas─▒n

2 Likes

farm yapmay─▒ seviyorsan oynan─▒r, ben arada girip biraz dungeon giriyom etrafta geziyom ├ž─▒k─▒yom

1 Like

D├╝zg├╝n hikaye anlat─▒m─▒ ya da d├╝zg├╝n sinematikler olsayd─▒ oynamaya devam edebilirdim. ├ľ─čretici bittikten hemen sonra ana karakter yerine u├žan loli konu┼čuyor. Fazlas─▒yla can s─▒k─▒c─▒.

1 Like

Bedava Zelda. Oynan─▒r.

1 Like

23 G├╝n Ge├žmi┼č Genede Yazay─▒m Metin2ÔÇÖnin Anime Versiyonu Halini D├╝┼č├╝n EP Almak istersen oyun Kolay Olur Epsiz Oynicam Dersen Baya Saatin Di─čer AR35 Farm─▒ yap─▒can baya ben Ahmakl─▒k Edip AR35 Farm─▒ Yar─▒da Kesip Direk AR Y├╝kseltdim Bin Pi┼čman Oldum AR35ÔÇÖde En az 300 Saat Falan Harcaman Gerek Y─▒ld─▒z Falan Kas─▒can Veyahut S├╝rekli G├╝nl├╝k G├Ârev Yap─▒p S├╝rekli Wish Kas─▒can. Laf─▒n K─▒sas─▒ Zaman─▒n Var ise Oyna Di─čer T├╝rl├╝ Oynanmaz

A├ž─▒k d├╝nya severiysen ve yeterli d├╝zeyde bir cihaz─▒n varsa e─člendirir iyi bir oyundur. Ha yok ben a├ž─▒k d├╝nya sevmem combat RPG ile ilgilenirim diyorsan Punishing: Gray Raven ├žok daha iyi sava┼č mekaniklerine sahip alternatifi. A├ž─▒k d├╝nyas─▒ yok. Ama gacha sistemi var ve karakterlerin tasar─▒m─▒ ve hikayesi ├žok iyi. ─░kisi de oynan─▒r, yak─▒n zamanda PGR oynam─▒┼čt─▒m ama ┼ču anda ikisini de oynam─▒yorum.