Forumu ve Yusuf ─░pek'i Wikipedia'ya Ekledim!

Wikipedia, toplulu─čun daha fazla ve daha kolay tan─▒nmas─▒n─▒ sa─člayacakt─▒r. Toplulu─ču ve Yusuf ─░pekÔÇÖi sevdi─čim i├žin g├Ân├╝ll├╝l├╝k esasl─▒ bir ├žal─▒┼čma sergiledim.

Wikiler:

Yusuf ─░pek
Bilin├žli Teknoloji T├╝keticileri (BTT)

Linkler silinme ile kar┼č─▒ kar┼č─▒ya :confused: en az─▒ndan kaybolmas─▒n diye ar┼čivledim.

Yusuf ─░pek (ar┼čiv)
Bilin├žli Teknoloji T├╝keticileri (BTT) [Ar┼čiv]

4 Likes

Siliniyor ├ž├╝nk├╝ VikipediÔÇÖye girecek kadar kayda de─čer bir ┼čey yapmad─▒k hen├╝z haha :smile: ─░leride yaparsak zaten ekleniriz herhalde.

Bir de Vikipedi yaz─▒lar─▒ tarih yaz─▒lar─▒na benzer olur yani ┼ču andan ziyade ge├žmi┼čle alakal─▒d─▒r biraz da basit kar┼č─▒la┼čt─▒rma olsun diye: Bar─▒┼č ├ľzcan (YouTuber) - Vikipedi

Dedi─čim gibi hen├╝z VikipediÔÇÖye girecek kadar ya┼č─▒m, aktivitem yok. Ha ├Âzellikle a├ž─▒ls─▒n da istemiyorum ├žok umrumda de─čil ama belki ileride olur ve acele edip ┼čimdiden eklemeye gerek yok bence. :slight_smile:

4 Likes

Haz─▒r konu formun yayg─▒nla┼čmas─▒na ve bir ┼čeyler yapmaya gelmi┼čken, Formu tor a─č─▒nada eklesen g├╝zel olur. Bug├╝n tor ├╝zerinden girmeye ├žal─▒┼čt─▒m cloudflare insan oldu─čuma inanmad─▒. :slight_smile:

Evet, Cloudflare adama eziyet ediyor. Cloudflare korumas─▒ y├╝z├╝nden bu site Wayback Machine taraf─▒ndan da ar┼čivlenemiyor.

Tor a─č─▒na benim ba─člamam baya─č─▒ me┼čakkatli olur. (Hus├╗si sunucu kir├ólama, sunucunun cloudflare korumas─▒n─▒ a┼čma gibi ┼čeylerin d├╝zenlenmesi l├óz─▒m.)

Ha, Tor A─č─▒ i┼čini Yusuf BeyÔÇÖe dediyseniz bir ┼čey diyemeyece─čim. L├ókin sitenin .onion uzant─▒s─▒na da s├óhip olup tor a─č─▒nda olmas─▒n─▒ bende isterdim.

Ben test ettim ├žal─▒┼č─▒yor. Acaba javascripte izin verdin mi? Noscript ile btt.communityÔÇÖe ve CloudflareÔÇÖe ├Âzel bir izin vermen laz─▒m. JS olmadan zaten forum da ├žal─▒┼čmaz.

─░zin vermemi┼čtim ondan demk ki te┼čekk├╝r ederim

1 Like