Forum üyesi kendine çözüm verirse bu normal çözüm olarak geçmemeli

Ben şahsen kendi sorununu kendi çözenlerin “kendine çözüm” adlı bir kategoride olması gerektiğini düşünüyorum. Bunun normal çözümden ayrı olması gerektiğine inanıyorum. Siz ne düşünürsünüz?

Ben sana katılmıyorum çünkü cevaplandı işaretleyince cevaba tek tıkla ulaşabiliyorsunuz.

Çok uzun gönderilerde özellikle işe yarıyor. Aynı hatayı alan yabancılar kolaylıkla tek tek okumadan ulaşabilir.

Üstelik google a veya diğer arama motorlarına indexlenirse direkt cevap gözükür. Duckduckgo da arama yaptığında böyle forumlardaki çözümleri direkt gösteriyor.

2 Likes

Eğer ki birisi çözüm paylaştıysa ve altına tamam dostlar teşekkürler çözdüm yazıp onu çözüm olarak işaretlerse elbette olmaz.

Ama nasıl çözdüğünü ek olarak belirtirse veya yukarıdaki insanların yazdıklarına ek bir şey yazarsa evet kendisini çözüm işaretleyebilir. Neden olmasın? Belki kimse bir şey yazmamıştır ama kendisi araştırmaya devam ederken çözüm bulmuştur.

2 Likes

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.