Firefox'da Enhancer for Youtube kaldırıldı mı?

Merhabalar. Uzun bir süredir Firefox kullanıyorum ve Youtube’da en sık kullandığım eklentilerden biri de Enhancer for Youtube. Bugün Firefox tarayıcımı yenilemem gerekti ve Firefox hesabıma giriş yapıp senkronize ettikten sonra enhancer for youtube eklentisinin gelmediğini fark edip elle aradım. Mağazada yoktu geliştirici sayfasında burdan firefox kısmına girdim. Sanırım eklenti kaldırılmış. Bu benim için büyük bir eksiklik. Tarayıcımı değiştirebilirim bu nedenle. Eklenti geri gelir mi? Eğer geri gelmezse Firefox’da eklentiyi kullanma şansım var mıdır? Teşekkür ederim.

Eklentinin yapımcısı böyle birşey paylaşmış. Genel olarak bir süreliğine geliştirilmesi durdurulmuş.

Sebep olarak da Youtube geliştiricilerinin yaptığı değişiklikler Eklentiyi tamamen bozmuş. Eklentiyi düzeltmek için çok fazla geliştirme ve zaman gerekiyormuş. Firefoxta kaldırılmış, Chromium tabanlı tarayıcılarda tam olarak olmasa da çalışıyormuş. O yüzden chromeda hala mevcut.

2 Likes

ben edge kullanıyorum chromium bir tarayıcı, şuan sorunsuz çalışıyor herhangi bir sorun göremedim hiç.

firefox içinde düzeltirler herhalde yakın zamanda

1 Like