Firefox Video Oynatmıyor!

Firefox odysee de video açmamaya başladı. Ardından youtune de açmamaya başladı. Bazen açıyor ama bazen açmıyor. Ama odysee de hiçbir video açılmıyor. İlk başta firefox sürümüne baktım, günceldi. ardından eklentilerin sürümlerine baktım günceldi. Tüm eklentileri kaldırıp tekrar denedim. İnternette genellikle sıfırlamaya yönelik tavsiler okudum. Onu da denedim ama sonuç alamdım. Brave de bu sorunları yaşamıyroum.Yaşayan ve çözebilen var mı ?

Bu muhtemelen Firefox’un kendisiyle alakalı değil. Hangi işletim sistemini kullanıyorsun? Muhtemelen eksik kodekler yüklü sisteminde. Aynı durumun Chromium tabanlı tarayıcılarda çalışmadığını doğruladıysan about:profiles yazıp sıfır bir Firefox profilinde durumu deneyebilirsin.

Brave de hiç sorun yaşamadan açtım tüm videoları, senin dediğin gibi yaptığımda youtube açıldı ama odysee gine açılmadı. Şuan Fedora kullanıyourm.

Şu rehberi takip ederek gerekli kodekleri yüklersen muhtemelen sorun çözülecek.

Eğer Fedora kullanıyorsan ffmpeg kurman gerekiyor.

Pulse’ta modprobe yaparsan oluyor sanirim bu. Pulse ya da pipewire’i tamamen kaldirip configleri siip, modprobeu geri cekmeyi deneyebilirsin :slight_smile: