Firefox Android, 500'e Yakın Eklenti Desteğine Kavuştu!

Firefox, stable sürümünde artık 500’e yakın eklentiyi destekliyor. Bildiğiniz gibi önceden yalnızca beta ve nightly sürümlerinde, custom add-on collection özelliği ile diğer eklentiler kullanılabiliyordu ve sıradan kullanıcılar için zor bir işlemdi. Artık bu sorun da ortadan kalktı. :sunglasses:
Eklenti listesine göz atın: Search results – Add-ons for Firefox Android (en-US)

Kaynak: New extensions you’ll love now available on Firefox for Android 

4 Likes

Mozilla istediği kadar uğraşsın Google’ı geçemez. Sanki insanları kendinden uzaklaştırmak için yapılmış bir tarayıcıya ne kadar özellik eklersen ekle kullanılmaz.

Bence de biraz öyle ne yazık ki… Chrome tabanlı tarayıcıların daha hızlı, akıcı ve çevik olduğu yıllanmış deneyimlerin gerçekleri maalesef. Özellikle de mobilde. Firefox tabanlı bir sürü tarayıcı denedim hiçbiri Brave, cromite gibi hızlı ve çevik değildi.

tek tıkla inmiyor şuan en son sürümdeyim ben. ek eklenti indir kısmı var oraya basıyorum android listesine yönlendiriyor oradan indir diyorum

neden böyle düşünüyorsun?

1 Like

Firefox mobilde saç baş yolduruyor. Ama bilgisayarda efsane

4 Likes

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.