Fedora açılırken boot ekranı yerine 3 nokta gösteriyor

Nedense boot ekranı yerine sadece 3 nokta gösteriyor normal mi ?

Bir örnek buldum tam olarak bu şekilde açılıyor.

Merhaba, kernel parametrelerini değiştirdiniz mi veya splash parametresini kaldırdınız mı? Sistemde bir değişiklik/güncelleme vs yaptıktan sonra mı böyle oldu? Plymouth veya plymouth-theme-xx adlı paketlerle ilgili herhangi bir şey de aynı şekilde.

Mevcut görüntü The Plymouth Text Theme (kaynakla 10 numarada) adlı pakete ait gibi görünüyor. Kaynak: https://www.makeuseof.com/how-to-change-fedora-splash-screen/

1 Like

Sanırım güncellemeden sonra böyle oldu

İsterseniz gönderdiğim siteden (veya benzeri bir siteden) tema edinip o şekilde devam edebilirsiniz. Benim de başıma böyle bir şey gelse idi anca o zaman aklıma tema yüklemek gelirdi açıkcası. Daha önce hiç düşünmedim acaba tema yüklesem mi splash ekranına diye :smiley: . Hazır sizin başınıza gelmişken bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

1 Like

Bunlar haricinde farklı bir tema var mı varsa bu temalar ne olarak geçiyor ona göre arama yapsam

Bunun gibi bir paket adlandırmaları oluyor.

Bu adreste birkaç tema bulabilirsiniz, plymouth themes (veya Fedora plymouth themes) diye aratabilirsiniz.

4 Likes

Tamamdır teşekkür ederim yarın değiştireceğim aksilik çıkması halinde size bu kısımdan danışırım

Teşekkür ederim sorunum tamamen çözüldü şuan script olarak ayarladım açılma esnasında bir sorun yakalayabilirim diye :slight_smile:

2 Likes