Edge Android sürümünde tema sorunu

Selamlar, uzun süredir Android’de Edge tarayıcı kullanıyorum. Tarayıcının sinir bozucu bir hatasına denk geldim. Telefon ne zaman karanlık moda geçse Edge de karanlık moda geçiyor. Edge karanlık moda geçince adres çubuğunda bir şey aratacağım zaman ya da adres gireceğim zaman adresin olduğu yer düzenlerken bembeyaz oluyor. Yazdığım yazı ve arkaplan da beyaz oluyor ve yazdıklarım görünmüyor. Telefonu yeniden başlatınca sorun düzeliyor ama çok saçma bir hata. Sizde de aynı sorun var mı?

Telefon Redmi Note 10 Pro, MIUI 14, Android 13

tema ayarını sisteme göre ayarlamışsındır edge için

Otomatik sistem ne ise onu yapsın istiyorum. Her seferinde gündüz moduna veya gece moduna manuel geçirmek istemiyorum. Gündüzleri gece modu kullanmak zor oluyor yazıları görmek zor oluyor. Geceleri de beyaz tema gözümü yoruyor

Bu arada problem Edge’in otomatik geçiş yapması değil zaten öyle olması güzel olan. Asıl mesele gece moduna geçince sadece adres çubuğu kısmı beyaz kalıyor geri kalan her yer karanlık devam

adres çubuğu sistem temasını takip etmiyor olabilir el ile seçtiysen. bende koyu modda iken adres çubuğu da koyu modda oluyor

Adres çubuğunu nasıl el ile takip ettireceğim onun ayarı ayrı mı? Sistem otomatik seçili ayar zaten. Edge ayarını elle yapmıyorum o da otomatik telefonun dark mode da otomatik

kullandığın arama motoruyla da ilgili olabilir belki bilmiyorum

Neyse ben anlatamadım derdimi

Konuya resim ekleyerek açıklık getirmeye çalışayım. telefonun kendisi karanlık moduna geçince Edge de karanlık modu takip ediyor doğal olarak. Ama adres çubuğuna bir şey yazmak istediğimde o kısım beyaz kalıyor. Yazdığımı görmekte de zorlanıyorum. Benzer durumu yaşayan var mı?

Farklı bir telefonda aynı durumu test etme şansınız var mı? Şu an telefonuma Edge yükleyesim gelmedi açıkçası :smile:

Eğer ki diğer telefonlarda da aynı sorun oluyorsa muhtemelen Edge ile alakalı bir durum ve kendilerine geri bildirim göndermeniz gerekli. Diğer türlü sadece siz de oluyorsa kullandığınız romla alakalı olma ihtimali var.