CS2 Başlangic animasyonunda kalıyor

Fedora sistemime cs 2 indirdim bu ekranda kalıyor ama fareyi sola yada sağa getirdiğimde menü sesleri geliyor steam userdatadaki 730 adlı dosyayıda sildim olmadı çözümü nedir ?

Windows kullanıcıları bile sorun yaşarken Linux’ta güzel deneyim beklemek zor. CS2 çok çok yeni bir oyun… Evet herkes istiyor evet çok popüler falan filan ama yeniliğin getirisi olan adımlar illa ki çekilecek… Bazıları Proton ile oynuyordu sanırım isterseniz deneyin sizde.

Terminalden steam açıp denersen daha iyi yardımcı olan kişi çıkabilir. Belki kütüphane eksikliği vardır. Sonuçta belli başlı dağıtımlarda test ediyorlar oyunları

Bu tarz bir sorunu paylaşırken sistem özelliklerinizi yazmalısınız. Yoksa nasıl tahmin edelim sorunu? İkinci olarak da Steam oyun açılış kayıtlarını paylaşmalısınız. Bunu yapması da çok basit internette rehberlerini bulabilirsiniz.

Şimdilik tavsiyem oyunun ProtonDB adresine gidip kendine benzer donanımlara sahip olan raporlara bakman.

1 Like

Ben fedora 38 kullanıyorum. Bende rahatlıkla çalışıyor. Amd işlemci ve amd videokart var bilgisayarda

Galiba bu benim hdd kaynaklı çünkü görmeden tıklayarak bir şekilde maça bağladım ve sorun ortadan kalktı oyuna gir çık yaptığımda yine aynısı oluyor ama bir süre bekleyince lobi ekranı geliyor zaten silmeyi düşünüyom 30 40 fps alıyom

Ben arch tabanlı bir dağıtımda steam yüklemek için ana depoları kullandığımda csgo zamanında da sorun yaşıyordum, steam’i flatpak ile kurduktan sonra gerçekten rahatladım. Fedora depolarıyla ilgili de olabilir.